– Ruszamy z całą gamą nowych produktów depozytowych. Podwyższamy oprocentowanie zarówno dla obecnych jak i nowych klientów. Jest to bardzo szeroka oferta, która obejmuje konta oszczędnościowe oraz różne warianty lokat. – podkreślił Leszek Skiba, prezes Banku Pekao.

Wiosenne porządki i nowe oprocentowanie w Pekao

Wiosna to świetny czas na reorganizację i wszędobylskie porządki. Nie inaczej jest w przypadku Banku Pekao S.A., który podjął wprowadził w ostatnim czasie wiele zmian. Przede wszystkim podniesiono oprocentowanie depozytów nawet do 4%. Wyższe atrakcyjne stawki będą dotyczyć zarówno posiadanych już w Pekao środków, jak i nowych środków.

Część stawek została wdrożona w ostatnich dniach, a pozostałe wejdą w życie do 4 maja. W przypadku konta oszczędnościowego promocja potrwa od 28 kwietnia do 31 lipca. Mowa tu zarówno o bankowości mobilnej PeoPay, internetowej Pekao24 jak i wybranych oddziałach banku. Oferta przeznaczona jest dla nowych klientów.

Każda z promocji startuje w innym momencie i obowiązuje w innym odstępie czasowym. Dlatego też poniżej przybliżamy zestawienie oferowanych usług Banku Pekao.

Nowa oferta lokat od Banku Pekao

Lokata na Nowe Środki do 1 mln zł to promocja dla nowych i obecnych klientów. 3,5% na 6 miesięcy dotyczy kont oszczędnościowych – w tym wariantu Premium oraz Mój Skarb. Oferta jest już dostępna i działa od 15 kwietnia u doradców premium.

Lokata z Funduszami Pekao TFI to promocja dostępna od 1 maja w bankowości mobilnej PeoPay i internetowej Pekao24. Oferta kierowana jest zarówno do posiadaczy kont jak i nowych klientów. Oprocentowanie w tym wariancie zależne jest od długości obowiązywania zawartej umowy jak i rozłożenia funduszy.

Lokata mobilna PeoPay dostępna będzie dopiero od 28 kwietnia w bankowości mobilnej PeoPay. Oferta przeznaczona jest dla klientów wyrażą zgody marketingowe oraz włączą e-wyciągi. W tym przypadku lokaty na 6 miesięcy będą oprocentowane na 2,5% na 3 miesiące do 30 tys. zł.

Od 4 maja nastąpi także podwyżka standardowego oprocentowania kont oszczędnościowych posiadanych przez obecnych i nowych klientów. 1,2% na kontach oszczędnościowych i 1,0% na kontach premium.

Warto przy okazji wspomnieć, że na początku bieżącego roku w ofercie Banku Pekao pojawiła się „Karta Kredytowa z Żubrem”. Jest ona dostępna w modelu abonamentowym. Klienci mogą wybrać jeden z trzech pakietów: standard, złoty lub platynowy. Każdy z nich oferuje określone korzyści jak np. ubezpieczenie zakupów czy możliwość spłaty w ratach zero procent.