InPost sklep 4

W katalogu znajdziemy m.in. przedmioty codziennego użytku, akcesoria do domu, ubrania, zabawki czy też materiały do pakowania paczek. Oferta sklepu będzie systematycznie wzbogacana o nowe produkty.

InPost uruchamia własny sklep internetowy

W sklepie Out Of The Box można znaleźć produkty w ramach sześciu kategorii: dom i ogród, dla dzieci, klocki, ubrania, outdoor i sport oraz materiały do pakowania. Zostały one w większości zaprojektowane i wyprodukowane wspólnie z rodzimymi firmami z Polski.

W komunikacie czytamy, że InPostowi zależało na stworzeniu praktycznych i o ciekawym designie produktów nawiązujących do nazwy Out Of The Box, czyli takich wychodzących poza utarte schematy, których właściciele dzięki nim wyróżnią się z tłumu. Jednocześnie InPost zachęcą za ich sprawą do wprowadzenia do swojego życia eko nawyków, m.in. poprzez rezygnację z jednorazowych reklamówek na rzecz bawełnianych toreb na zakupy. Dodatkowo wiele materiałów dostępnych w ofercie sklepu wykonane zostało z surowców pochodzących z recyklingu.

– W „Out Of The Box” można znaleźć wiele oryginalnych produktów do domu, oryginalne ubrania, zabawki oraz akcesoria, które z pewnością przydadzą się na co dzień – jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. Asortyment sklepu to też wiele świetnych pomysłów na prezent dla dziecka – zestaw klocków InPost, plecak, kolorowe ubranka, czy też tekturowy zestaw – stolik i krzesełko. A to dopiero początek – zamierzamy sukcesywnie wzbogacać ofertę sklepu o nowe unikatowe produkty – mówi Anna Heimberger, dyrektor marketingu InPost.