Osoby, które zdecydują się na dołączenie do programu, będą wcześniej otrzymywać nowe wersje aplikacji Cinkciarz.pl. Fintech gwarantuje, że przystąpienie użytkownika do beta testów nie spowoduje utraty żadnych danych w aplikacji.

Rezygnacja z programu jest możliwa w każdej chwili, wystarczy przejść do sekcji „Jesteś beta testerem” i kliknąć przycisk „Zrezygnuj”. Następnie należy odinstalować wersję beta i zainstalować wersję publiczną.

Cinkciarz.pl zaprasza do testowania nowej wersji aplikacji

Nowa aplikacja jest na razie dostępna tylko na urządzeniach z systemem Android. Można ją pobrać przechodząc do sklepu Google Play na swoim urządzeniu. Po wyszukaniu aplikacji Wymiana Walut Cinkciarz.pl, należy przejść do jej opisu i znaleźć sekcję „Dołącz do programu testów beta”. Po kliknięciu „Dołącz” konieczne będzie poczekanie kilku minut na zatwierdzenie uczestnictwa.

Nowa wersja będzie dostępna, gdy użytkownik otrzyma informację „jesteś betatesterem”, wtedy wystarczy kliknąć „Aktualizuj”. Cinkciarz.pl liczy na oceny nowej aplikacji od jej użytkowników. Dzięki przesłanym uwagom możliwe będzie wprowadzanie usprawnień. W celu podzielenia się opinią trzeba przejść w aplikacji do zakładki „Profil” i wybrać opcję „Powiedz, co możemy ulepszyć”.

Przypominamy o trwające loterii, dzięki której użytkownicy Cinkciarz.pl, wykonując transakcje walutowe, mogą co miesiąc wygrywać nagrody pieniężne. Nagrody, których łączna pula to 500 000 zł, można zdobywać przez rok od 1 września 2021 roku.