Wielu z nas z pewnością zadaje sobie pytanie co zrobić, żeby mieć łatwy dostęp do pożądanego sprzętu i szybko pozbyć się tego, który się zdezaktualizował? Eksperci zgodnie twierdzą, że recepta jest prosta – nie przywiązujmy się do elektroniki, tylko używajmy jej dopóki jest „świeża”!

sprawdź ofertę apple

Wynajem sprzętu Apple – tylko dla przedsiębiorców

LeaseLink wraz z mBazaar wyszli naprzeciw tej idei, dzięki czemu przedsiębiorcy będący miłośnikami marki Apple mają możliwość użytkowania dowolnego urządzenia w systemie abonamentowym na okres 12, 24 bądź 36 miesięcy, a po upływie określonego czasu w umowie – wymiany urządzenia na nowszy.

– Razem z LeaseLink oferujemy naszym klientom atrakcyjny produkt pozwalający na wynajęcie sprzętów Apple’a fabrycznie nowych i refurbished bez konieczności wpłacenia wkładu własnego oraz bez wykupu końcowego. Pozwala to efektywnie planować i budżetować sprzęty pod projekty, a także umożliwia szybką ich rotację wraz ze zmianą wymagań czy oferty dostępnej aktualnie na rynku – mówi Jan Brynczak, Country Manager CEE mBazaar.

Stroną finansową zajmuje się warszawski fintech leasingowy – LeaseLink w  formule wyróżniającej go w światowej skali, czyli pozbawionej wniosków i dokumentów, która zajmuje jedynie 10 minut i jest dostępna 24 h/7.

– Efektem owocnej współpracy było stworzenie projektu bazującego na idei najmu długoterminowego znanego z innych branż, jak choćby motoryzacyjna. To taki CFM na urządzenia komputerowe i telefony doskonale pasujący do potrzeb współczesnych klientów –  aby używać, a niekoniecznie posiadać — mówi Wojciech Kazimierski CEO LeaseLink.

Warto nadmienić, że sprzęt Apple’a oferowany przez mBazaar w zależności od potrzeb klienta może być nowy bądź używany i wówczas jest nie tylko sprawdzany przez specjalistów, ale także objęty programem gwarancyjnym.

PRZEJDŹ DO SKLEPU APPLE I CIESZ SIĘ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SPRZĘTEM