Straal jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań płatniczych, optymalizacyjnych i ochronnych dla biznesów z obszaru gospodarki cyfrowej. Firma od 2017 roku działa na polskim rynku. Z kolei MyEUPay to dostawca rozwiązań wirtualnej bankowości. Brytyjski fintech dostarcza także platformę płatności, która wykorzystuje skalowalny interfejs API.

Straal nawiązał współpracę z MyEUPay

Partnerstwo pozwoli połączyć branżowe ekspertyzy i kompetencje fintechowe obu firm. Stworzą one jedno miejsce dla cyfrowych sprzedawców, w którym będą mogły kompleksowo zaadresować potrzeby użytkowników oraz opracować nowe rozwiązania.

Ścisła współpraca obu fintechów ma przełożyć się na poszerzenie ich baz klientów. W planach jest wzajemna sprzedaż swoich produktów dotychczasowym klientom oraz wspólne pozyskiwanie nowych.

Straal oprócz przetwarzania płatności internetowych, oferuje pakiet produktów z zakresu analityki transakcji, optymalizacji oraz ochrony klientów przed nadużyciami w Internecie. Oferta ta uzupełnia propozycję rynkową MyEUPay.

– Cieszymy się, że możemy współpracować z wiodącym na rynku dostawcą bramek płatniczych i nie możemy się doczekać wspólnego tworzenia innowacji fintech. Dzięki komplementarnym narzędziom i produktom, nasze firmy będą mogły wprowadzać kompleksowe, zaawansowane technologicznie i szyte na miarę rozwiązania dla naszych klientów – mówi Sarah Dees, CEO MyEUPay.