Rok 2021 przyniósł wiele interesujących wydarzeń w sektorze FinTech. Na dokładne podsumowanie przyjdzie jeszcze czas, ale już dziś wiadomo, że pandemia nie zatrzymała pokaźnych inwestycji w startupy, a praca zdalna przełożyła się na jeszcze szybszą popularyzację rozwiązań cyfrowych. To wszystko sprzyja szeroko rozumianej branży FinTech.

Redakcja Fintek.pl życzy Wesołych Świąt

Oczywiście ostatnie dwa lata to nie był łatwy okres. Sektor FinTech przeszedł przez nie względnie suchą stopą, ale inne branże nie miały tyle szczęścia. Dlatego mamy nadzieję, że przyszły rok przyniesie jak najwięcej pozytywnych zdarzeń i że najszybciej jak to możliwe wrócimy do normalnego funkcjonowania. Nie da się jednak ukryć, że pandemia wiele aspektów naszego życia zmieniła już na stałe.

Jeszcze raz życzymy Wam pogodnych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkiego co najlepsze, dużo radości i przyjemnych spotkań z rodziną. Z kolei w Nowym Roku życzymy przede wszystkim zdrowia, sukcesów zawodowych i spełnienia wszelkich marzeń. Dziękujemy, że jesteście z nami!