Partner serwisu Visa dla biznesu

Świąteczny konkurs od Polski Bezgotówkowej. Tysiące złotych do wygrania

Fintek
Fintek
#Polska Bezgotówkowa
Opublikowano: 3 grudnia 2019, 10:15 Aktualizacja: 3 grudnia 2019, 10:36

Fundacja Polska Bezgotówkowa przygotowała świąteczny konkurs dla przedsiębiorców. Aby wziąć udział w promocji i powalczyć o 1 tys. złotych wystarczy podpisać umowę na terminal płatniczy w ramach Programu Polska Bezgotówkowa do 31 grudnia bieżącego roku.

Świąteczny konkurs od Polski Bezgotówkowej. Tysiące złotych do wygrania

Zasady wzięcia udziału w konkursie są proste: wystarczy wejść na stronę www.polskabezgotowkowa.pl/konkurs wypełnić formularz i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Nagrodę w wysokości 1000 zł będzie mogło wygrać 50 przedsiębiorców. Fundacja doceni najbardziej kreatywne prace konkursowe.

Fundacja Polska Bezgotówkowa przygotowała świąteczną promocję

Celem Programu Polska Bezgotówkowa jest pomoc w instalacji 250 tysięcy terminali POS do końca obecnego roku. We wrześniu Fundacja chwaliła się, że pomogła zainstalować już ponad 200 tys. takich urządzeń. Niewykluczone, że powyższa promocja ma na celu zachęcenie przedsiębiorców do wzięcia udziału w programie, tak aby udało się dobić do wspomnianej liczby 250 tys. terminali.

Do Programu Polska Bezgotówkowa mogą zgłaszać się mikro, małe i średnie firmy, które chcą rozpocząć przyjmowanie płatności bezgotówkowych, a w okresie ostatnich 12 miesięcy w swoim punkcie handlowo-usługowym nie akceptowały takiej formy transakcji. Do udziału w Programie uprawnione są podmioty, które posiadają maksymalnie 5 placówek detalicznych. Uczestnicy Programu otrzymają wsparcie ze strony Fundacji polegające na pokryciu kosztów związanych z otrzymaniem terminala POS oraz kosztów obsługi płatności bezgotówkowych przez 12 miesięcy.

Od 1 września 2018 roku Program Polska Bezgotówkowa został rozszerzony o urzędy i inne instytucje sektora publicznego oraz o inne podmioty przyjmujące płatności, a niebędące przedsiębiorcami. Tym samym obejmuje on swoim działaniem także takie instytucje, jak urzędy gminne, sądy, uczelnie wyższe, instytucje kultury, sztuki i sportu, parki narodowe oraz szpitale i przychodnie, przedsiębiorstwa komunalne, a także fundacje czy stowarzyszenia.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

swiateczny-konkurs-polski-bezgotowkowej-tysiace-zlotych-wygrania