Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiVisa dla biznesu

Polska Bezgotówkowa


Fundacja Polska Bezgotówkowa to ogólnopolski program skierowany do przedsiębiorców. W ramach programu firmy mogą skorzystać z oferty darmowego terminala do realizowania transakcji bezgotówkowych. Program cieszy się dużą popularnością - skorzystało z niego już ponad 100 tysięcy przedsiębiorców.
Polska Bezgotówkowa wspiera popularyzację Click to Pay
26 września 2022, 13:05

Click to Pay to metoda dokonywania płatności za e-zakupy, która eliminuje konieczność każdorazowego wpisywania numerów kart. Oparta jest na standardzie SRC.

Polska Bezgotówkowa promuje dodatkowe funkcje terminali
23 września 2022, 13:15

Ruszyła pierwsza odsłona nowej kampanii Fundacji Polska Bezgotówkowa. Jej celem jest poszerzenie wiedzy i świadomości Polaków w zakresie dostępu do usługi cashback.

Już 68% Polaków słyszało o usłudze cashback
20 września 2022, 11:49

Tak wynika z najnowszego badania Fundacji Polska Bezgotówkowa. Co więcej, co trzeci badany miał już okazję skorzystać z wypłaty gotówki z kasy sklepu.

Badanie Fiserv: Cashback to najpopularniejsza dodatkowa funkcja terminali
15 września 2022, 14:41

Polacy są zainteresowani korzystaniem z dodatkowych funkcji terminali płatniczych. Dla niemal 41 proc. najbardziej atrakcyjna jest wypłata gotówki z kasy sklepu.

Rośnie zainteresowanie mikrodonacjami bezgotówkowymi
15 września 2022, 09:46

Organizacje charytatywne coraz częściej sięgają po terminale czy datkomaty. Jak wynika z badania BetterPOS, mikrodonacje to dla Polaków interesująca forma dobroczynności.