Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiVisa dla biznesu

Polska Bezgotówkowa


Fundacja Polska Bezgotówkowa to ogólnopolski program skierowany do przedsiębiorców. W ramach programu firmy mogą skorzystać z oferty darmowego terminala do realizowania transakcji bezgotówkowych. Program cieszy się dużą popularnością - skorzystało z niego już ponad 100 tysięcy przedsiębiorców.
Gotówka ma się dobrze. Konsumenci nie zgłaszają problemów
February 11, 2021, 3:17 PM

Narodowy Bank Polski chciałby wprowadzić ustawowe gwarancje dla przyjmowania płatności gotówką. Resort finansów odpowiada, że w zasadzie nie ma takiej konieczności - czytamy w dzisiejszym Dzienniku Gazecie Prawnej.

NBP przygląda się CBDC, ale przeważają negatywne wnioski
February 6, 2021, 6:53 PM

Adam Glapiński odpowiadał na pytania dotyczące walut cyfrowych i strategii bezpieczeństwa obrotu gotówki. Prezes NBP wyraźnie nie należy do entuzjastów cyfrowego złotego.

Fundacja Polska Bezgotówkowa szuka prezesa
February 1, 2021, 2:58 PM

Fundacja Polska Bezgotówkowa ogłosiła konkurs na stanowisko prezesa zarządu. Nowy prezes zastąpi ustępującego dr. Mieczysława Groszka.

Do Programu Polska Bezgotówkowa dołączyło już 250 tys. przedsiębiorców
December 15, 2020, 11:56 AM

Do Programu przystąpiło już ponad 250 tys. przedsiębiorców, u których funkcjonuje 350 tys. terminali płatniczych, zainstalowanych w ramach Programu Polska Bezgotówkowa.

PayTel uruchamia sklep online z terminalami
November 30, 2020, 10:03 AM

W serwisie wybierzterminal.pl klient zarówno wybierze urządzenie, jak i podpisze umowę na realizacje płatności bezgotówkowych.