Z okazji minionego Dnia Psa obchodzonego 1 lipca, FREENOW przekaże sumę wartości pieniężnej wszystkich przejazdów z usługi Pets wykonanych do 4 lipca dla Fundacji Przyjaciele Palucha. Na mieście pojawiła się także taksówka w pełni oklejona w pieskowe wzory.

Free Now ułatwia dostęp do opcji Pets w Warszawie

Z najnowszego Panelu Gospodarstw Domowych GfK Polonia wynika, że więcej Polaków posiada psa lub kota, niż własne dzieci. Ponad połowa Polaków ma w domu własnego pupila i z roku na rok odsetek ten się zwiększa.

Platforma FREENOW ułatwia właścicielom małych zwierząt domowych podróżowanie po mieście udostępniając opcję Pets, widoczną dla użytkowników w Warszawie na głównym ekranie aplikacji. Zamówienia z opcji Pets trafiają do kierowców, którzy wyrazili zgodę na przewożenie pasażerów z małymi zwierzętami.

W pozostałych 24 polskich miastach, w których jest dostępne FREENOW również istnieje możliwość zamówienia takiego przejazdu, jednak poprzez ponowne kliknięcie wybranej usługi (np. Lite) i w dalszym ekranie wybór funkcji “Małe Zwierzęta”. FREENOW udostępniając pilotaż usługi Pets na głównym ekranie dla warszawskich posiadaczy pupili, zamierza sprawdzić jej popularność i potencjalnie rozwinąć ją na kolejne polskie lokalizacje. Ceny za przejazd w usłudze Pets są zbliżone do cennika w usłudze Comfort.