Partner serwisuVisa dla biznesu

Elektromobilność


"Elektromobilność" w Polsce to program ogłoszony przez premiera Mateusza Morawieckiego, którego celem jest promocja ekologicznych pojazdów i rozwiązań komunikacyjnych. Do elektromobilności zaliczamy m.in. rozwiązania carsharingowe. Jest to część nowego sektora gospodarki określanego mianem mobility as a service, w którym znajdują się  wszystkie usługi związane z zamawianiem przejazdów za pomocą smartfona, wynajmem aut i innych pojazdów lub ich współdzieleniem.
iTaxi wkracza w nowy etap rozwoju - firma przekształca się w spółkę akcyjną
September 6, 2021, 4:17 PM

Zmianie uległ również skład zarządu, do którego dołączył dotychczasowy dyrektor IT – Gaweł Boguta.

Straż miejska wlepi nawet 500 zł mandatu za nieprzepisową jazdę hulajnogą
August 30, 2021, 5:04 PM

Od 30 sierpnia funkcjonariusze straży miejskiej zyskują nowe uprawnienia - mogą karać mandatami użytkowników hulajnóg elektrycznych, rowerzystów i kierujących innymi urządzeniami do transportu osobistego (UTO).

FlixBus oficjalnie wjeżdża do Rosji
August 25, 2021, 5:02 PM

Pierwsza międzynarodowa linia rosyjskiego oddziału FlixBusa, łącząca St. Petersburg z estońskim Tallinnem, wystartuje już 3 września 2021.

Media Markt uruchamia jazdy testowe e-bike'ów
August 25, 2021, 9:00 AM

MediaMarkt rozpoczął akcję, dzięki której każdy potencjalny nabywca e-bike’a będzie miał okazję wypróbować pojazd w terenie, zanim podejmie decyzje o zakupie.

iTaxi przejmuje warszawską korporację taksówkarską MPT
August 24, 2021, 11:27 AM

To kolejny, po przejęciu krakowskiej Korporacji Barbakan i rozpoczętej w lipcu br. integracji z wrocławskim Wicar Taxi, krok w kierunku konsolidacji rynku taksówkowego pod ogólnopolską marką iTaxi.pl.