Empik Premium to subskrypcja, w ramach której klienci mogą korzystać z darmowej dostawy zamówień online, czy zniżek w salonach. Program oferuje także specjalne promocje. Tym razem Empik przygotował ofertę we współpracy z Shell, dzięki której Premiumowicze zatankują taniej paliwo na wybranych stacjach tej sieci w całej Polsce.

Jak skorzystać ze zniżki na paliwo z Empik Premium?

W dniach od 21 listopada 2023 r. do 8 stycznia 2024 r., użytkownicy Empik Premium znajdą w aplikacji Empik kod QR, który automatycznie obniży cenę paliwa na wybranej stacji Shell.  Wystarczy zeskanować go przy kasie – przed dokonaniem płatności. Rabat zostanie przyznany przy tankowaniu od 20 do 100 litrów. Jednego kodu można użyć maksymalnie przy dwóch transakcjach.

Zniżka 30 gr/litr obowiązuje w przypadku paliw premium: Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel. Natomiast z rabatu 20 gr/litr można skorzystać, wybierając paliwa podstawowe: Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel.

Obecnie Empik Premium dostępne jest w niższej cenie 39,90 zł za rok (najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 59,90 zł).