Wielu użytkowników samodzielnie dba o wypożyczony samochód tak samo, jak o prywatne auto. Dlatego Traficar chce docenić klientów, którzy poświęcają swój czas na serwisowanie pojazdów, nagradzając ich rabatami na kolejne przejazdy – czytamy w komunikacie.

Rusza nowy program Traficar Ogarniam

Jak skorzystać z nowej wersji aplikacji Traficar? W przypadku urządzeń z Androidem konieczne będzie przejście do sklepu Google Play i odnalezienie sekcji „Dołącz do programu testów beta”, a następnie wybranie przycisku „Dołącz”. Teraz należy poczekać na pojawienie się komunikatu „Aktualizuj” przy aplikacji. Po wykonaniu tych czynności wystarczy kliknąć i można testować nowe rozwiązanie.

Użytkownik sam decyduje, którą z dostępnych czynności serwisowych chce wykonać, a może to być tankowanie, sprzątanie lub przeparkowanie pojazdu do dedykowanej strefy oznaczonej w aplikacji. Po wykonaniu wybranej czynności użytkownik uzyskuje ocenę, która jest wynikiem wszystkich wykonanych działań w ramach serwisu.

Z kolei ocena czystości jest wystawiana przez innych użytkowników tego samego samochodu. Po otrzymaniu pozytywnej oceny użytkownik otrzyma zniżkę do 48 godzin od zakończenia wynajmu, którą będzie mógł wykorzystać na kolejne przejazdy w usłudze. Co więcej, zniżki w programie „Traficar Ogarniam” sumują się i są możliwe do wykorzystania przez 30 dni od ostatniej otrzymanej zniżki w programie.