Compensa rozpoczęła swoje działania mające na celu realizację obecności w wielu kanałach dystrybucji w kwietniu ubiegłego roku, podczas wdrożenia platformy OMNI oferującej agentom ubezpieczeniowym dostęp do oferty wszystkich trzech marek ubezpieczyciela – czytamy w komunikacie.

Ubezpieczenia komunikacyjne Compensy dostępne w rankomat.pl

W skład oferty Compensy, dostępnej na rankomat.pl, wchodzi polisa OC, polisa AC (autocasco) oraz dodatkowe ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), a także assistance drogowe. Polisy Compensy można kupić zarówno samodzielnie na stronie rankomat.pl, jak i przy telefonicznym wsparciu jednego z 200 doradców porównywarki.

Na początku rankomat.pl rozpoczął także współpracę z największym polskim ubezpieczycielem, PZU. Klienci zainteresowani pakietami ubezpieczeń komunikacyjnych tej marki teraz mogą kupić je w rankomat.pl przez telefon. Compensa jest kolejnym dużym partnerem w portfolio porównywarki. To jedna z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Należy do Vienna Insurance Group (VIG).

Od dłuższego czasu klienci rankomat.pl mogą także kupić ubezpieczenia pozostałych firm Grupy VIG Polska, takich jak Benefia, Beesafe, czy Wiener. Oferta tych marek obejmuje nie tylko ubezpieczenia komunikacyjne, ale także mieszkaniowe czy turystyczne.

Kilka miesięcy temu rankomat.pl ogłosił zmianę w swoim zarządzie. Tomasz Masajło, który pełnił obowiązki prezesa zarządu od połowy 2018 roku, a wcześniej zatrudniony był w firmie jako dyrektor marketingu i ecommerce, zdecydował się odejść z firmy i zakończy pełnienie obowiązków w najbliższych tygodniach. Zastąpi go Bartosz Niewiadomski.