Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy aktualnie nie mają ubezpieczonego samochodu w LINK4. Osoby zdecydowane na skorzystanie z propozycji zawarcia ubezpieczenia OC lub OC/AC za pośrednictwem banku, zyskają nie tylko obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, ale też 10 proc. zniżkę od ceny podstawowej – czytamy w komunikacie.

Czytaj także: VeloBank ma nowego właściciela. To amerykański fundusz Cerberus

Ubezpieczenia komunikacyjne dzięki współpracy VeloBanku i LINK4

Co ważne, proces zawierania polisy realizowany jest w 100 proc. online i bez zbędnych formalności. Dane pojazdu i właściciela uzupełniają się automatycznie we wniosku o ubezpieczenie, po podaniu numeru rejestracyjnego pojazdu oraz daty urodzenia jego właściciela.

W ramach współpracy z LINK4, VeloBank oferuje możliwość dopasowania zakresu ochrony do indywidualnych potrzeb. W ofercie poza OC znajduje się także AC w wariancie ALL RISK, chroniące pojazd od następstw różnych zdarzeń np. uszkodzenia na skutek wypadku, działania sił natury czy w razie kradzieży (poza wyłączeniami wymienionymi w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia), Smart Casco – ochronę w niższej cenie, niż pełne AC, umożliwiające wybór tylko określonego ryzyka, którego najbardziej się obawiasz: żywiołów, szkody całkowitej lub kradzieży oraz Auto Assistance, dzięki której klient otrzyma niezbędną pomoc już w pierwszych chwilach po wypadku czy awarii – np. w razie konieczności wymiany koła, holowania unieruchomionego pojazdu lub braku paliwa. Płatność za polisę możliwa jest nawet w czterech ratach.

Poza wymaganym prawem ubezpieczeniem OC posiadaczy pojazdów mechanicznych, VeloBank umożliwia także zakup NNW, ubezpieczenia Kluczyki Plus, ubezpieczenia szyb pojazdu, klauzuli ochrony zniżki, lub OC dla Ekocyklistów – ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej za szkody osobowe i rzeczowe wyrządzone osobom trzecim, które powstaną w związku z użytkowaniem  roweru czy hulajnogi, np. w sytuacji zarysowania zaparkowanego auta podczas jazdy rowerem albo nieumyślnego potrącenia kogoś na ścieżce rowerowej.

Przy zakupie ubezpieczenia OC klienci bez żadnych dodatkowych kosztów otrzymają Zieloną Kartę, czyli międzynarodowy certyfikat ubezpieczeniowy, który potwierdza, że pojazd posiada ważne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC). Jest on wymagany m.in. w krajach takich jak Albania, Azerbejdżan, Iran, Maroko, Mołdawia, Macedonia Północna, Tunezja, Turcja czy Ukraina. Mając OC w LINK4 – po złożeniu wniosku – certyfikat Zielonej Karty otrzymasz w cenie ubezpieczenia.