Zimowe rachunki potrafią być dużym wyzwaniem dla portfela wielu gospodarstw domowych. Dzięki współpracy partnerskiej VeloBanku z PGNiG Obrót Detaliczny, klienci obu firm mogą równomiernie rozłożyć swoje płatności za gaz w ciągu roku, płacąc co miesiąc stałą kwotę, bez wahań pomiędzy sezonem zimowym i letnim. VeloKomfort pomoże utrzymać równowagę finansową dzięki rozłożeniu płatności za gaz równomiernie na cały rok – czytamy w komunikacie.

Co oferuje nowy kredyt VeloKomfort?

Zimowe rachunki potrafią być dużym wyzwaniem dla portfela wielu gospodarstw domowych. Dzięki współpracy VeloBanku z PGNiG Obrót Detaliczny, klienci obu firm mogą równomiernie rozłożyć swoje płatności za gaz w ciągu roku, płacąc co miesiąc stałą kwotę, bez wahań pomiędzy sezonem zimowym i letnim. VeloKomfort pomoże utrzymać równowagę finansową dzięki rozłożeniu płatności za gaz równomiernie na cały rok – czytamy w komunikacie.

VeloKomfort to darmowy kredyt w VeloBanku, z którego finansowane są rachunki klienta za gaz od PGNiG Obrót Detaliczny za 12 miesięcy. Z konta osoby korzystającej z tej opcji bank co miesiąc pobierze ustaloną stałą kwotę. Ostatnia spłata będzie ratą wyrównawczą. Kwotę kredytu oraz wysokość stałej miesięcznej spłaty VeloBank ustali m.in. na podstawie faktur za gaz z ostatnich 12 miesięcy.

Na koniec trwania umowy darmowego kredytu VeloKomfort bank porówna wysokość zapłaconych faktur z pobranymi w trakcie okresu kredytowania stałymi spłatami i sprawdzi, czy pojawiła się różnica w postaci nadpłaty lub niedopłaty. W przypadku osób, które będą chciały skorzystać z kredytu w kolejnym roku, ewentualna różnica może zostać uwzględniona w umowie na kolejny okres. To jednak będzie zależało od dostępności i warunków kredytu w kolejnym roku, a także od zdolności kredytowej klienta.

Kto będzie mógł skorzystać z kredytu VeloKomfort?

Z usługi VeloKomfort mogą skorzystać pełnoletnie osoby fizyczne, mieszkające w Polsce i będące klientem PGNiG Obrót Detaliczny od co najmniej roku oraz posiadające rachunek osobisty w VeloBanku. Oferta jest dostępna w bankowości internetowej i mobilnej. Całkowita kwota darmowego kredytu VeloKomfort może wynieść maksymalnie 6500 zł.

Przyznanie finansowania jest uzależnione m.in. od weryfikacji zdolności kredytowej klienta i wyrażenia  przez niego niezbędnych zgód na przetwarzanie danych. Chętni do skorzystania z oferty VeloKomfort nie będą mogli mieć również zaległości w płatnościach za faktury za gaz i powinny posiadać zawartą wyłącznie jedną umowę na dostawę gazu z PGNiG Obrót Detaliczny.

Kredyt VeloKomfort:

  • oprocentowanie kredytu – 0%,
  • prowizja za udzielenie kredytu – 0 zł,
  • dodatkowe koszty związane z kredytem – 0 zł,
  • okres kredytowania – 12 miesięcy,
  • RRSO – 0%,
  • maksymalna całkowita kwota kredytu – 6500 zł.