Autokonto to nowa aplikacja, która integruje szereg usług dla kierowców. Za jej pośrednictwem użytkownik może zapłacić za parkingi i autostrady, nabyć ubezpieczenie samochodu i zarządzać sprawami związanymi z likwidacją szkody. W aplikacji dostępne są też takie opcje jak zakup opon, serwisowanie pojazdu, a także finansowanie i sprzedaż auta.

Autokonto rozpoczyna współpracę z Trasti

Ubezpieczenia komunikacyjne marki Trasti pojawiły się w aplikacji Autokonto. Za pomocą aplikacji można nie tylko nabyć ubezpieczenie od Trasti, ale także porównać je pod względem ceny z ofertami innych ubezpieczycieli. Warto przypomnieć, że Autokonto współpracuje już z multiagencją Asist. Dzięki temu udostępnia ofertę m.in. LINK4, Generali Polska, Proama, Wiener czy TUZ.

– Planujemy sukcesywnie rozbudowywać ofertę ubezpieczeń dostępnych w aplikacji Autokonto, aby zapewnić możliwie pełny wybór dla naszych klientów. Dostrzegliśmy potencjał produktów oferowanych przez Trasti i w rekordowym tempie zintegrowaliśmy nasze systemy. Mam nadzieję, że użytkownicy aplikacji będą zadowoleni zarówno z szerokości oferty ubezpieczeniowej jak i z prostego procesu zakupu polisy w aplikacji – mówi Jakub Kizielewicz, założyciel i CEO Autokonto.

Ubezpieczycielem stojącym za marką Trasti jest słoweńskie towarzystwo ubezpieczeń Zavarovalnica Triglav. Trasti na polskim rynku skupia się na oferowaniu ubezpieczeń komunikacyjnych.