Octobank oferuje kilka planów taryfowych. W darmowych pakiecie drobni sprzedawcy mogą korzystać z biznesowego konta IBAN, karty debetowej (można ją dodać do Apple Pay i Google Pay), narzędzi do zarządzania transakcjami i wydatkami, płatności cykliczne, czy narzędzia do fakturowania. Z kolei w planie premium pojawiają się takie usługi jak mikropożyczki, konta wielowalutowe, czy ubezpieczenia.

Rusza Octobank – fintech z ofertą dla przedsiębiorców

Octobank to rumuńsko-czeski fintech, założony przez Bogdana Atanasiu. Firma zamierza skupiać swoją działalność na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej, a po debiucie w Czechach planuje wystartować także w Rumunii, Polsce i na Węgrzech. Challenger bank kieruje swoją ofertę do małych i średnich przedsiębiorców działających przede wszystkim w branży e-commerce. Octobank działa w 100% online.

Wygląda na to, że w niedalekiej przyszłości Octobank może rywalizować o klientów firmowych z polskim fintechem ZEN, który zadebiutował w listopadzie 2020 roku. Więcej o ofercie ZEN przeczytacie w podlinkowanym tekście.

/RT