Firma oferująca prezenty w postaci przeżyć właśnie nawiązała współpracę z Woltem, co może przydać się w okresie świątecznym. Zakupić vouchery na przeżycia można z 6 sklepów Wyjątkowego Prezentu w Warszawie. Jest to możliwe w następujących centrach handlowych:: Złote Tarasy, Arkadia, Wola Park, Galeria Mokotów, Sadyba i Promenada.

Wolt nawiązuje współpracę z firmą Wyjątkowy Prezent

Przez aplikację i na stronie Wolta w stolicy Polski zakupić można m.in. vouchery na aktywne i sportowe przeżycia, w tym sporty wodne i przejazdy sportowymi i luksusowymi autami. Dla spragnionych wrażeń kulturalnych – np. zaproszenie do kina i paintball laserowy, a dla zapracowanych – cała oferta SPA.

Dodatkowo z oferty Wyjątkowego Prezentu na stronie Wolta znalazły się kursy i lekcje czy kulinarne przygody, takie jak m.in.: Magiczna Kolacja, Shitty Dinner czy degustacja czekolady dla dwojga. Ponadto, jeżeli nie możemy się zdecydować się na konkretne przeżycie, przez Wolt zakupić można uniwersalne Pakiety Prezentowe – czytamy w komunikacie.

Na razie rozwiązanie jest dostępne tylko w Warszawie, ale w przyszłości ma pojawić się również w innych polskich miastach.