Promocja potrwa do 27 listopada i obejmuje m.in. zdrową żywność, kosmetyki, artykuły sportowe oraz produkty ułatwiające korzystanie z zielonej energii, takie jak panele fotowoltaiczne.

Promocje na Black Week na VeloMarket.pl

VeloMarket to marketplace, z wytypowanymi, wspierającymi zdrowy tryb życia i ułatwiającymi prośrodowiskowe wybory produktami. Łączy w sobie funkcję e-sklepu, a także platformy edukacyjnej i finansowej. Ważnym celem VeloMarketu jest budowanie świadomości ekologicznej.

Korzystniejsze dla środowiska wybory ułatwiają klientom zmiany w wizualnej odsłonie marketu oraz narzędzie, oparte o sztuczną inteligencję, która wybiera i oznacza produkty szczególnie spójne z wartościami kupujących. Klasyfikator oznacza tagiem „Velo” produkty zgodne z wartościami promowanymi przez platformę i generuje opisy uzasadniające taki wybór na podstawie oferowanych przez producenta certyfikatów, a także wpływu produktu na zdrowie i środowisko.

W ramach promocji Black Week na platformie VeloMarket w promocyjnych cenach można kupić produkty zarówno popularnych, jak i niszowych marek. Znaczną część oferty stanowią artykuły lokalnych producentów, którzy wytwarzają je w Polsce, co nie tylko ogranicza ślad węglowy, ale też pozwala wspierać krajową gospodarkę – czytamy w komunikacie.