Jubileuszowa dziesiąta edycja odbędzie się już w dniach 31 maja – 1 czerwca 2022 roku w warszawskim hotelu InterContinental.  Organizatorzy planują zaprosić jeszcze więcej panelistów, poruszyć najistotniejsze zagadnienia, umożliwić bezpośredni kontakt z czołowymi twórcami polskich produktów płatniczych, zapewnić doskonałą atmosferę i przyjazny networking. Fintek.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Jubileuszowy X Cashless Congress już 31 maja – 1 czerwca

W 2013 roku Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego wspólnie z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zorganizowała pierwszy kongres płatniczy. Dwa lata później kongres stał się wydarzeniem międzynarodowym i przeniósł się do hotelu Sheraton. Od tamtej pory Cashless Congress to tysiące uczestników, setki panelistów i prelegentów, blisko 100 wręczonych eDukatów.

Ponad stu panelistów i prelegentów, kilkadziesiąt paneli na dwóch scenach kongresowych, stoiska czołowych dostawców technologii, uroczysta Gala z nagrodami branżowymi dla najlepszych z najlepszych za 2022 rok z dodatkowo nagrodzonymi najważniejszymi osobami i inicjatywami ostatniego dziesięciolecia.

Na głównej scenie najważniejsze tematy, dyskusje w gronie ekspertów. Na PayTech Arena prezentacje specjalistów, zwiastuny nowych usług i produktów. Każdy znajdzie dla siebie coś wartościowego, potrzebnego, unikatowego.

Przyszłość jest bardzo ważna, ale nie można zapominać o przeszłości, o ludziach i firmach, które ukształtowały branżę. X Cashless Congress przypomni uczestnikom szczególne osiągnięcia branży płatniczej w ostatnich 10 latach. Opowiedzą o nich bohaterowie wydarzeń, autorzy wyjątkowych rozwiązań, świadkowie zmian zachodzących na polskim rynku, ale to również okazja do wyróżnienia najlepszych z najlepszych. I nie tylko za dokonania ostatnich 12 miesięcy. Ale również za ostatnie 10 lat – niezmiernie ważnych dla polskiego rynku płatności bezgotówkowych.