Żabka Jush wykonała kolejny krok w stronę ekspansji w Poznaniu i rozszerzyła obszar dostawy o część dzielnicy Poznań Północ, a także Jeżyc, Grunwaldu, Nowego i Starego Miasta oraz Wildy. Rozwój usługi w stolicy województwa wielkopolskiego nastąpił równo rok po jej debiucie w tej lokalizacji.

Większy obszar dostaw Żabka Jush w Poznaniu

Poznań to jedno z sześciu miast, gdzie działa Żabka Jush. Aplikacja rozwija swoją ofertę również w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Sopocie. Popularyzując w Polsce tym samym model szybkich zakupów online. Wśród zalet takiej usługi klienci wskazują między innymi szybki termin realizacji zamówień, możliwość zrobienia zakupów w każdej sytuacji – czytamy w komunikacie.

W Poznaniu aplikacja działa od 7:00 do 23:00. Plusem zakupów poprzez aplikację jest możliwość ich zrobienia w niedzielę, kiedy to zwykłe sklepy są zamknięte oraz atrakcyjny próg darmowej dostawy, który wynosi 35 zł. Dodatkowo dla nowych klientów Żabka Jush przygotowała specjalną zniżkę 50% na pierwsze zakupy o wartości od 40 zł.

W lipcu twórcy aplikacji Żabka Jush przetestowali dostawę dronem, który dostarczył zamówienie na plażę w Warszawie. Maszyna wyruszyła z magazynu na Powiślu i po krótkim locie wylądowała na plaży w Warszawie. Przeprowadzona akcja była związana z promocją dostaw w plener, które wraz z nastaniem cieplejszych dni wróciły do aplikacji.