Bank Pekao przygotował promocję dla nowych klientów zakładających Konto Przekorzystne. Aby z niej skorzystać należy ściągnąć aplikację mobilną PeoPay, wybrać usługę „otwarcie konta”, a następnie weryfikację przy pomocy selfie. Bank zapewnia, że cały proces jest wygodny, trwa krótko i nie wymaga wychodzenia z domu.

Pekao daje 200 zł premii za otwarcie konta na selfie

Promocja obowiązuje do 30.06.2022 r. i jest skierowana do osób powyżej 18 roku życia. Premię w wysokości 50 zł bank przyznaje za samo otwarcie Konta Przekorzystnego na selfie z kartą debetową, bankowością internetową Pekao24 i aplikacją PeoPay.

Natomiast drugą część nagrody, czyli nawet 150 zł, otrzymają klienci, którzy będą aktywnie korzystać z karty debetowej lub PeoPay. Wystarczy w każdym z trzech pierwszych miesięcy od otwarcia konta dokonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta lub aplikacją. Za każdy miesiąc takiej aktywności klient otrzyma 50 zł bonusu, aż do wysokości łącznie 150 złotych.

Bank Pekao prowadzi Konto Przekorzystne bezwarunkowo bezpłatnie. Można uzyskać także zwolnienie z opłaty za kartę wielowalutową wydawaną do konta. Wystarczy raz w miesiącu zasilić rachunek na kwotę minimum 500 zł, a także dokonać co najmniej jednej transakcji kartą. Po spełnieniu tych warunków, bank nie pobierze również prowizji za wypłaty z bankomatów za granicą.

Osoby, które założą konto w Banku Pekao zyskają możliwość korzystania z aplikacji PeoPay. Umożliwia ona m.in. płacenie za zakupy telefonem z Google Pay, Apple Pay lub BLIKIEM. Od niedawna dostępne są w niej nowe opcje, takie jak zakup biletu komunikacji miejskiej czy opłacenie biletów parkingowych.