Organizatorzy Dni Zarządzania Wierzytelnościami podkreślają, że branża zarządzania wierzytelnościami zasługuje na to, aby docenić jej wkład w zapewnienie zrównoważonego wzrostu gospodarczego i wsparcia dla zachowania płynności w całej gospodarce.

Dni Zarządzania Wierzytelnościami już wkrótce

Otwarcie DZW odbędzie się 22 września na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. W ramach wydarzenia zostanie przeprowadzona dyskusja o synergii nauki z biznesem. Ponadto, dzieci i młodzież będą miały okazję uczestniczyć w drzwiach otwartych w firmach windykacyjnych.

22-23 września ZPF organizuje XIII Kongres Zarządzania Wierzytelnościami w Narodowym Forum Muzyki, czyli największy w Polsce projekt konferencyjny dla branży wierzytelnościowej. W jego programie także wręczenie Laurów CESSIO.

Zwieńczeniem Dni Zarządzania Wierzytelnościami będzie I Bieg Charytatywny ZPF RUN. Został on zaplanowany na 24 września.

Wydarzenie ma na celu promocję edukacji finansowej oraz na temat branży zarządzania wierzytelnościami wśród młodzieży szkolnej oraz mieszkańców Wrocławia. Ponadto, organizatorzy poprzez eventy sportowe i edukacyjne oraz naukowe chcą także szerzyć ideę pomocy potrzebującym.

Więcej informacji pod adresem: www.dzw.zpf.pl oraz www.kzw.zpf.pl