Zrzutka.pl udostępnia szereg usprawnień dla osób korzystających z portalu. Użytkownicy mogą korzystać z narzędzi takich jak m.in. nagrody do wpłaty, posty do nagród widoczne tylko dla darczyńców, skarbonki do zrzutek, lokalizacje zrzutek, dostęp do API czy adres śledzący i wgląd do statystyk wpłat.

Możliwe jest również bezpłatne pobranie plakatów i QR kodów do każdej założonej zrzutki. Można także zamówić kartę wpłatniczą. Zaawansowani fundraiserzy mogą korzystać z opcji śledzenia za pomocą całego zestawu analityki. Dzięki temu promowanie zrzutki staje się proste i wygodne, co zwiększa efektywne zbieranie środków.

Więcej o rozwiązaniu PayU Card Push opowiedział Tomasz Chołast, współzałożyciel platformy Zrzutka.pl. Rozmowę można znaleźć na blogu Visa.

Co oferuje PayU Card Push?

Tomasz Chołast, jeden z założycieli platformy, opowiedział o zaletach PayU Card Push, możliwości wypłacania pieniędzy w dowolnej chwili oraz o nowych usługach, jakie planuje wprowadzić Zrzutka.pl.

– Z PayU Card Push organizatorzy zrzutek mogą wypłacać swoje środki błyskawicznie, 24h/dobę, 7 dni w tygodniu na swoją kartę płatniczą Visa. Dotychczas było to możliwe tylko za pośrednictwem ekspresowych przelewów na konto, ale nie każdy bank oferuje taką usługę niezależnie od pory dnia/tygodnia – mówi Tomasz Chołast.

Dodaje on także, że Zrzutka.pl stale śledzi i analizuje potrzeby użytkowników, a także regularnie wprowadza rozwiązania, które na nie odpowiadają. Zaznacza także, że wszystkie środki zebrane przez darczyńców jest do pełnej dyspozycji organizatorów zrzutek.

W komentarzu Jakuba Seiferta, Head of Acquiring and Relationship Management w PayU, który towarzyszy wywiadowi zwrócił uwagę on że, PayU Card Push umożliwia również szybkie rozliczanie się przedsiębiorców ze swoimi klientami i kontrahentami.

– Przedsiębiorca wypłacając środki, np. jako bonus lub jako zapłata za wykonaną pracę, z zastosowaniem PayU Card Push otrzymuje zrealizowanie procesu wypłaty nawet w czasie rzeczywistym – podkreślił Jakub Seifert.

Z zaprezentowanych informacji wynika, że PayU Card Push umożliwia także łatwą ekspansję na rynki zagraniczne. Jest to możliwe dzięki realizowaniu wypłaty w taki sam sposób niezależnie od waluty czy kraju wydania karty płatniczej.

Zapraszamy do lektury całego wywiadu dostępnego na blogu Visa.