Partner serwisuVisa dla biznesu

zrzutka


Zrzutka.pl to serwis do tworzenia zbiórek internetowych w ramach finansowania społecznościowego. Na Zrzutka.pl mogą być organizowane zbiórki na dowolny cel - od akcji charytatywnych po finansowanie własnego biznesu.
Zrzutka.pl korzysta z Visa Direct. Co to oznacza dla zakładających zrzutkę?
7 października 2021, 10:49

Zrzutka.pl oferuje szybki sposób wypłacenia zebranych pieniędzy oparty o Visa Direct – PayU Card Push. Umożliwia on wypłatę środków 24h/dobę, 7 dni w tygodniu na kartę płatniczą Visa.

Pół miliarda PLN wpłacone na zrzutka.pl
16 sierpnia 2021, 14:05

Pół miliarda złotych zostało już wpłacone na platformie zrzutka.pl w ramach 726 tysięcy zbiórek online. Żeby zebrać pierwsze 10 milionów potrzebnych było aż 36 miesięcy. Aktualnie wystarczy niespełna 18 dni.

PayU udostępnia płatności push dla klientów biznesowych w Europie we współpracy z Visa
29 lipca 2021, 13:22

PayU, operator na rynku płatności online działający na czterech kontynentach, ogłasza udostępnianie płatności push we współpracy z Visa, światowym liderem płatności cyfrowych.

Zrzutka.pl udostępnia natychmiastowe wypłaty pieniędzy na kartę
22 lipca 2021, 16:54

Dzięki współpracy z PayU natychmiastowe wypłaty na karty Visa są już dostępne dla organizatorów zbiórek na zrzutka.pl. Wypłaty na plastiki Mastercard dołączą natomiast w drugiej połowie roku.

Zrzutka.pl już zbiera na WOŚP #RozgrzewkaPrzedFinalem
23 grudnia 2020, 12:05

Ruszyła pierwsza rozgrzewka przed Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na portalu Zrzutka.pl. Akcja „#RozgrzewkaPrzedFinałem” ma na celu zachęcenie darczyńców do internetowych wpłat na rzecz celu 29. Finału WOŚP.