Partner serwisuVisa dla biznesu

Nethone


Cyfrowy ślad jak odcisk palca. W Internecie nikt nie jest anonimowy
14 listopada 2019, 10:10

Dlaczego pamiętamy o tym, by zapiąć pasy w samochodzie, ale jakoś niespecjalnie zwracamy uwagę, by bezpiecznie korzystać z sieci?

Jak FinTechy zdobywają zaufanie klientów?
16 października 2018, 21:21

Polacy oczekują, w zasadzie już niezależnie od wieku, że wszystkie usługi i produkty będą dostępne online. W szczególności dotyczy to millenialsów. Czy można zbudować zaufanie w oparciu tylko o najnowocześniejsze systemy, sztuczną inteligencję, chatboty? Czy da się to zrobić bez nawiązania relacji human to human? Kredytmarket podesłał nam ciekawą informację prasową, z której wynika, że fintechy muszą dbać także o materię empatii. „Odpowiedni balans” to klucz do sukcesu.

Nethone - polska firma zwalcza fraudy płatnicze za pomocą sztucznej inteligencji
21 marca 2017, 10:57

Fraudy płatnicze są jednym z najpoważniejszych zagrożeń, z jakimi muszą się mierzyć firmy z szeroko rozumianej branży e-commerce. W skali globalnej, straty ponoszone przez sprzedawców i organizacje kartowe z powodu oszustw transakcyjnych liczone są w dziesiątkach miliardów dolarów. Polska spółka Nethone, wykorzystuje sztuczną inteligencję do skutecznego zapobiegania wyłudzeniom i już dziś pomaga firmom z Europy, Stanów Zjednoczonych oraz Ameryki Łacińskiej efektywnie zarządzać ryzykiem płatniczym.