Partner serwisuVisa dla biznesu

Nethone


Hubert Rachwalski, Nethone - Walka z fraudem płatniczym to nieustający wyścig zbrojeń
January 24, 2020, 1:19 PM

Walka z fraudami płatniczymi to jedno z największych wyzwań dla banków, fintechów i innych podmiotów operujących na rynku finansowym.

Cyfrowy ślad jak odcisk palca. W Internecie nikt nie jest anonimowy
November 14, 2019, 10:10 AM

Dlaczego pamiętamy o tym, by zapiąć pasy w samochodzie, ale jakoś niespecjalnie zwracamy uwagę, by bezpiecznie korzystać z sieci?

Polski fintech Nethone pozyskuje 4 mln złotych
April 17, 2019, 1:44 PM

Nethone pozyskał 4 mln złotych od funduszu Innovation Nest. Tym samym polski fintech zamknął pierwszą zewnętrzną rundę finansowania.

Jak FinTechy zdobywają zaufanie klientów?
October 16, 2018, 9:21 PM

Polacy oczekują, w zasadzie już niezależnie od wieku, że wszystkie usługi i produkty będą dostępne online. W szczególności dotyczy to millenialsów. Czy można zbudować zaufanie w oparciu tylko o najnowocześniejsze systemy, sztuczną inteligencję, chatboty? Czy da się to zrobić bez nawiązania relacji human to human? Kredytmarket podesłał nam ciekawą informację prasową, z której wynika, że fintechy muszą dbać także o materię empatii. „Odpowiedni balans” to klucz do sukcesu.

Maszyny ochronią przed oszustami. Współpraca Kredytmarket i Nethone
September 14, 2018, 1:45 PM

Platforma Kredytmarket wykorzysta sztuczną inteligencję do lepszego wykrywania potencjalnych fraudów. To efekt współpracy z firmą Nethone.

Nethone - polska firma zwalcza fraudy płatnicze za pomocą sztucznej inteligencji
March 21, 2017, 10:57 AM

Fraudy płatnicze są jednym z najpoważniejszych zagrożeń, z jakimi muszą się mierzyć firmy z szeroko rozumianej branży e-commerce. W skali globalnej, straty ponoszone przez sprzedawców i organizacje kartowe z powodu oszustw transakcyjnych liczone są w dziesiątkach miliardów dolarów. Polska spółka Nethone, wykorzystuje sztuczną inteligencję do skutecznego zapobiegania wyłudzeniom i już dziś pomaga firmom z Europy, Stanów Zjednoczonych oraz Ameryki Łacińskiej efektywnie zarządzać ryzykiem płatniczym.