Partner serwisuVisa dla biznesu

Nethone


Nethone otrzymuje 25 milionów PLN finansowania
July 15, 2021, 1:19 PM

W ciągu ostatniego roku Nethone, polska firma walcząca z fraudem płatniczym w sieci, podwoiła bazę klientów i właśnie zamknęła serię A finansowania w kwocie 25 mln zł.

Hubert Rachwalski, Nethone - Walka z fraudem płatniczym to nieustający wyścig zbrojeń
January 24, 2020, 1:19 PM

Walka z fraudami płatniczymi to jedno z największych wyzwań dla banków, fintechów i innych podmiotów operujących na rynku finansowym.

Cyfrowy ślad jak odcisk palca. W Internecie nikt nie jest anonimowy
November 14, 2019, 10:10 AM

Dlaczego pamiętamy o tym, by zapiąć pasy w samochodzie, ale jakoś niespecjalnie zwracamy uwagę, by bezpiecznie korzystać z sieci?

Polski fintech Nethone pozyskuje 4 mln złotych
April 17, 2019, 1:44 PM

Nethone pozyskał 4 mln złotych od funduszu Innovation Nest. Tym samym polski fintech zamknął pierwszą zewnętrzną rundę finansowania.

Jak FinTechy zdobywają zaufanie klientów?
October 16, 2018, 9:21 PM

Polacy oczekują, w zasadzie już niezależnie od wieku, że wszystkie usługi i produkty będą dostępne online. W szczególności dotyczy to millenialsów. Czy można zbudować zaufanie w oparciu tylko o najnowocześniejsze systemy, sztuczną inteligencję, chatboty? Czy da się to zrobić bez nawiązania relacji human to human? Kredytmarket podesłał nam ciekawą informację prasową, z której wynika, że fintechy muszą dbać także o materię empatii. „Odpowiedni balans” to klucz do sukcesu.