Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiVisa dla biznesu

Cyberbezpieczeństwo


Cyberbezpieczeństwo to zestaw działań niezbędnych do utrzymania bezpieczeństwa informacji przed wyciekiem, przejęciem tożsamości lub sparaliżowaniem systemów komputerowych i telekomunikacyjnych. Cyberbezpieczeństwo w sektorze finansowym polega na zapewnieniu ciągłości świadczenia usług oraz ochrony środków klientów przed przejęciem przez przestępców (hakerów). Cyberbezpieczeństwo w Polsce w ostatnich latach nabiera coraz istotniejszego znaczenia - firmy chroniące przed atakami hakerów, wyłudzeniami i fraudsterami tworzą nowy innowacyjny sektor gospodarki.
UOKiK ostrzega. Nie daj sobie ukraść pieniędzy z konta
June 11, 2021, 11:29 AM

UOKiK otrzymuje skargi od konsumentów, którzy w wyniku oszustwa stracili pieniądze z konta. UOKiK przypomina, jak zachować się w takiej sytuacji.

Visa stawia na biometrię. Inwestuje w LoginID
June 4, 2021, 2:03 PM

Inwestycja Visa i kontynuacja partnerstwa z LoginID dostarczy rozwiązania, które poprawią wygodę i bezpieczeństwo płatności.

Co drugi Polak zetknął się z oszustwem w internecie. mBank przypomina o bezpieczeństwie
June 2, 2021, 11:29 AM

Najnowsze badania przeprowadzone na zlecenie mBanku - 58% respondentów przyznaje, że oni lub ich bliscy zetknęli się z oszustwami w sieci.

Identt partnerem Autenti w procesach identyfikacji tożsamości przez internet
May 31, 2021, 5:10 PM

Na platformie Autenti identyfikacja tożsamości jest dostępna online dzięki współpracy z firmą IDENTT.

Oszuści podszywają się pod pracowników PKO BP
May 25, 2021, 10:50 AM

Oszuści nakłaniają do zainstalowania aplikacji do zdalnej weryfikacji tożsamości. W rzeczywistości przestępcy chcą zdobyć nasze dane do logowania do bankowości elektronicznej.