Konta IKE (Indywidualne Konta Emerytalne) i IKZE (Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego) to propozycje Alior Banku dostępne w ramach III filaru, pozwalające na gromadzenie oszczędności na czas emerytury. Środki zebrane na kontach podlegają dziedziczeniu. Zarówno posiadacze IKE, jak i IKZE mają możliwość wcześniejszej wypłaty zgromadzonego kapitału.

Alior Bank rozdaje vouchery Netflix

Osoby, które założą w oddziale Alior Banku Indywidualne Konta Emerytalne (IKE) lub Indywidualne Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) mogą otrzymać voucher o wartości 60 zł do wykorzystania na platformie Netflix.

Aby spełnić pozostałe warunki promocji, należy na założone konto wpłacić min. 1000 zł i zarejestrować się na stronie konkursu. Promocja trwa do 31 grudnia 2022 roku. Nie warto zwlekać z udziałem w akcji, ponieważ nagrodę otrzyma tylko 100 pierwszych klientów.

Przypominamy o kumulacji promocji w Banku Pekao. Trwają trzy akcje promocyjne, w ramach których do zgarnięcia są dodatkowe punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile. W sumie można otrzymać bonus w postaci 28 tys. punktów o łącznej wartości 350 zł. Punkty można wymieniać na vouchery na przykład do sklepów Intersport, Smyk czy Empik.