Mastercard Bezcenne Chwile w Banku Pekao to program lojalnościowy dla indywidualnych klientów, którzy mają karty płatnicze Mastercard i Maestro. Do programu można przystąpić m.in. z poziomu aplikacji bankowej. Tylko od początku roku klienci Pekao otrzymali punkty o wartości ponad 4 mln zł.

Pekao rozdaje dodatkowe punkty w programie Bezcenne Chwile

4000 punktów otrzymają klienci w promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao SA edycja IX”, która potrwa do 30.09.2022 r. Aby skorzystać z tego programu wystarczy być klientem Banku Pekao  i zapisać się do programu Mastercard Bezcenne Chwile. Bank nagrodzi to prezentem powitalnym w postaci 4000 punktów o wartości 50 zł.

Również Mastercard przygotował ofertę 8000 punktów na start, które otrzymają nowi oraz dotychczasowi uczestnicy programu za zapisanie nowej karty do programu Mastercard Bezcenne Chwile. Po rejestracji i płatności kartą na kwotę łącznie minimum 50 zł w okresie 30 dni od przystąpienia do promocji, na konto klientów trafią dodatkowe punkty wymienialne na vouchery o wartości 100 zł. Ta promocja trwa do 9.10.2022 r. lub  do wyczerpania puli nagród.

Na tych, którzy nie posiadają jeszcze Karty Kredytowej z Żubrem czeka kolejne 16 000 punktów o wartości 200 zł. Tyle może otrzymać każdy klient Banku Pekao, który jest lub zostanie uczestnikiem Programu Mastercard Bezcenne Chwile i dopiero zawrze umowę o Kartę Kredytową z Żubrem.

Powyższe promocje łączą się ze sobą. Oznacza to, że nowi oraz dotychczasowi klienci Banku Pekao mogą otrzymać w sumie aż 28 000 punktów o wartości 350 zł.