Karta debetowa Mastercard z Plusem wydawana jest do rachunków prowadzonych w walutach jak PLN, EUR, USD, GBP. Zapewnia takie udogodnienia jak możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych, również przez Internet (bez opłat za płatności krajowe). Pozwala na wypłaty gotówki w bankomatach krajowych i zagranicznych (bez opłat za wypłaty z bankomatów w oddziałach Alior Banku).

Nowa karta umożliwia również dostęp do płatności mobilnych Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay. Klienci biznesowi Alior Banku mogą ją zamówić w bankowości internetowej Alior Online lub w oddziale.

Alior Bank wydaje kartę z pakietem dodatkowych korzyści

Posiadacze firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem otrzymują dodatkowe bonusy. Są to na początek voucher o wartości 50 zł na paliwo na stacjach Circle K oraz 20 tys. punktów na start w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Punkty na start do wymiany na nagrody o wartości 300 zł są dostępne dla posiadaczy karty, którzy zarejestrują się w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Proponowane nagrody to m.in. vouchery do RTV Euro AGD, Circle K, Empiku czy Decathlonu.

Z promocji mogą skorzystać klienci biznesowi, którzy posiadają konto firmowe w Alior Banku i w terminie od 23.09.2021 r. do 31.12.2021 r. zamówią firmową kartę debetową Mastercard z Plusem. Po otrzymaniu karty konieczne jest zrealizowanie nią transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 200 zł w terminie do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym aktywowano kartę (nie później niż do 31.01.2022 r.).

Alior Bank obserwuje w ostatnich kwartałach wyraźne odbicie sprzedaży w segmencie klienta biznesowego. Oferta dla firm została w sierpniu br. rozszerzona o nowe rozwiązanie – bank udostępnił Biznes Kredyt Zakupowy na realizację inicjatyw ekologicznych.