W ramach nowej edycji promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja”, punkty zebrane za płatności kartą debetową lub kredytową, będzie można wymienić na nagrody. Aby wziąć udział w promocji, należy zarejestrować kartę płatniczą Alior Banku w Programie Mastercard Bezcenne Chwile (najwygodniej zrobić to w aplikacji Alior Mobile – można tam również obsługiwać Program) lub w bankowości internetowej Alior Online.

Promocja od Alior Banku i Mastercard

W następnym kroku, w ciągu 30 dni od rejestracji, należy dokonać płatności tą kartą łącznie na minimum 100 zł. W promocji mogą wziąć udział posiadacze kart kredytowych i debetowych Alior Banku, którzy przed dniem rozpoczęcia tej promocji nigdy nie mieli zapisanej do Programu żadnej swojej karty wydanej przez Alior Bank.

Promocja „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja” przewiduje różną wysokość nagród.

Posiadacz karty debetowej może uzyskać 8 tys. punktów z promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja”. Dodatkowo – w ramach przygotowanej przez Mastercard oferty specjalnej „Punkty na start”, posiadacz karty debetowej może uzyskać kolejne 8 tys. punktów, które następnie może wymienić na 4 vouchery po 50 zł (łącznie 200 zł) do Circle K lub na Allegro, bądź na inną nagrodę ze 150 dostępnych w Programie.

Posiadacze kart kredytowych mogą uzyskać 12 tys. punktów z promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja” oraz 8 tys. punktów z oferty specjalnej „Punkty na start”, które po zsumowaniu podlegają wymianie na 5 voucherów po 50 zł (łącznie 250 zł) do Circle K lub na Allegro, bądź na inną nagrodę ze 150 dostępnych w Programie.

Oferta specjalna „Punkty na start” dostępna jest od 15 lutego do 17 maja br. lub do wyczerpania puli nagród.