Oferta finansowania leasingiem dostępna jest dla wszystkich klientów biznesowych Allegro, sam proces zaczyna się z poziomu oferty w serwisie Allegro i kończy przyznaniem finansowania na stronie LeaseLink. W kilka minut po wysłaniu wniosku klient otrzymuje decyzje, a towar może trafić do niego już następnego dnia.

Współpraca Allegro i LeaseLink

– Jedną z przewag konkurencyjnych LeaseLink jest otwarty model dystrybucji, który pozwala finansować dowolne aktywa od dowolnych dostawców. Współpracujemy z Allegro niemal od samego początku działania LeaseLink i obsłużyliśmy wspólnie już tysiące klientów, którzy doceniają łatwość i szybkość naszej usługi na jednym z największych market place’ów w tej części Europy – mówi Mateusz Drozdz, Head of Sales w LeaseLink.

– Cieszymy się, że rozszerzyliśmy naszą współpracę, wprowadzając wspólnie Allegro Raty dla Biznesu. Z produktu można skorzystać kupując dowolny asortyment na Allegro Business, bez względu na jego kategorie – dodaje.

Ścieżka zakupowa w nowym produkcie została udoskonalona i jest dostępna do wyboru z poziomu koszyka zakupowego, obok tradycyjnych metod płatności. Umowa jest zawierana zdalnie, a cały proces zajmuje tylko kilka minut. Nowe finansowanie dostępne jest w okresach od 3 do 48 miesięcy, już od 500 zł.

– Użytkownicy kont Allegro Business uzyskują nową, atrakcyjną i elastyczną metodę płatności za zakupy firmowe. Stale rozwijamy usługi dla naszych klientów, dlatego do Allegro Pay Business dodajemy Allegro Raty dla Biznesu. Dzięki temu firmy mogą teraz rozłożyć dowolny zakup na miesięczne raty, dostępne w błyskawicznym procesie – komentuje Ewa Kraińska, B2B Financial Services Manager w Allegro.

– Raty dla Biznesu to dla nas ekscytujący produkt, ponieważ cała ścieżka zakupowa klienta odbywa się w interfejsie Allegro. Było to ciekawe wyzwanie informatyczne i jako LeaseLink jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować program w formule white label z tak wyjątkowym partnerem jak Allegro – mówi Bartosz Borowski, członek Zarządu LeaseLink.