Partner serwisuVisa dla biznesu

Allegro


Allegro.pl to największa platforma aukcyjna w Polsce założona w 1999 roku. Obecnie jest to platforma sprzedażowa dla sklepów internetowych. Lider w polskim e-commerce. Umożliwia dokonanie szybkich zakupów internetowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii płatniczych. Serwis generuje ponad 1 mld odsłon miesięcznie, a z jego usług korzysta ponad 20 mln Polaków. Na platformie Allegro.pl mogą zakupić laptopy, buty, aparaty, torebki, a także samochody. Dzięki Allegro Smart użytkownicy mogą korzystać z darmowych przesyłek.
Allegro pomoże założyć firmę. Rusza program StartUp Asystent
8 listopada 2022, 09:09

W ramach programu przedsiębiorcy otrzymają wsparcie m.in. w sprzedaży na platformie Allegro, założeniu firmowego konta, a także rejestracji VAT i ZUS.

Allegro obniża prognozy dotyczące wyników finansowych
30 września 2022, 09:13

Spółka zaktualizowała swoje oczekiwania na cały 2022 rok zarówno dla polskiej części biznesu, jak i grupy. Allegro szykuje się na trudniejsze warunki w gospodarce.

Rusza Allegro Care. Dodatkowe ubezpieczenie elektroniki wspólnie z Ergo Hestia
8 września 2022, 06:00

W razie awarii, uszkodzenia lub kradzieży można liczyć na bezgotówkową naprawę w ramach usługi door-to-door lub wypłatę gotówki równej ceny zapłaconej za urządzenie.

Allegro ma już ponad 2 tys. automatów paczkowych
26 sierpnia 2022, 13:11

Zielone automaty One Box są już trzecią największą siecią w Polsce pod względem liczby automatów i drugą pod względem liczby skrytek.

Allegro Pay ma już 1 mln klientów. W tym roku chce udzielić finansowania o wartości 4 mld PLN
7 czerwca 2022, 14:34

Z usługi typu BNPL skorzystał już milion kupujących. Allegro zakłada, że jeszcze w tym roku udzieli pożyczek o wartości ponad 4 mld złotych.