Partner serwisuVisa dla biznesu

Allegro


Allegro.pl to największa platforma aukcyjna w Polsce założona w 1999 roku. Obecnie jest to platforma sprzedażowa dla sklepów internetowych. Lider w polskim e-commerce. Umożliwia dokonanie szybkich zakupów internetowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii płatniczych. Serwis generuje ponad 1 mld odsłon miesięcznie, a z jego usług korzysta ponad 20 mln Polaków. Na platformie Allegro.pl mogą zakupić laptopy, buty, aparaty, torebki, a także samochody. Dzięki Allegro Smart użytkownicy mogą korzystać z darmowych przesyłek.
BLIK bez kodu i bez potwierdzenia na Allegro dla wszystkich klientów IKO
October 20, 2021, 2:06 PM

Do tej pory klienci korzystający z aplikacji mobilnej PKO Banku Polskiego wykonali już ponad 100 tys. takich transakcji.

Zmiany na Allegro. Nowości w Allegro Pay i łatwiejszy dostęp do odroczonych płatności
October 19, 2021, 7:47 PM

Chodzi o możliwość autoryzacji płatności Allegro Pay za pomocą biometrii. Dodatkowo odroczone płatności automatycznie pojawią się przy wszystkich ofertach na Allegro Biznes.

Aion Bank i Allegro Pay łączą siły w sektorze e-commerce
October 11, 2021, 11:50 AM

Aion Bank będzie skupował część wierzytelności konsumenckich od Allegro Pay. W ramach zawartej umowy uzgodniono 6-miesięczny, odnawialny limit sprzedaży w wysokości do 500 mln PLN.

Allegro przejmuje X-press Couriers. Będą rozwijać dostawy tego samego dnia
October 8, 2021, 3:25 PM

Allegro przejęło X-press Couriers - firmę kurierską specjalizującą się w dostawach tego samego dnia. Spółka planuje rozszerzyć usługę szybkiej dostawy na kolejne duże miasta.

Ruszyła kolejna edycja festiwalu Allegro Smart! Week
September 27, 2021, 11:16 AM

Festiwal będzie trwał od 27 września do 3 października. Z promocji mogą skorzystać posiadacze pakietu Allegro Smart i Smart! na Start.