Partner serwisuVisa dla biznesu

Allegro


Allegro.pl to największa platforma aukcyjna w Polsce założona w 1999 roku. Obecnie jest to platforma sprzedażowa dla sklepów internetowych. Lider w polskim e-commerce. Umożliwia dokonanie szybkich zakupów internetowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii płatniczych. Serwis generuje ponad 1 mld odsłon miesięcznie, a z jego usług korzysta ponad 20 mln Polaków. Na platformie Allegro.pl mogą zakupić laptopy, buty, aparaty, torebki, a także samochody. Dzięki Allegro Smart użytkownicy mogą korzystać z darmowych przesyłek.
Allegro Pay ma już 1 mln klientów. W tym roku chce udzielić finansowania o wartości 4 mld PLN
7 czerwca 2022, 14:34

Z usługi typu BNPL skorzystał już milion kupujących. Allegro zakłada, że jeszcze w tym roku udzieli pożyczek o wartości ponad 4 mld złotych.

Kurierzy Allegro skorzystają z softposów od PayTel
16 maja 2022, 16:09

Dzięki temu kurierzy będą mogli przyjmować płatności zbliżeniowe na każdym urządzeniu z systemem Android i z dostępem do Internetu - telefonie, tablecie, czy urządzeniu kurierskim Zebra.

Oszuści podszywają się pod Allegro. Uwaga na fałszywe SMS-y o blokadzie konta
6 kwietnia 2022, 12:17

W wiadomości załączony jest link, który rzekomo prowadzi do strony PayU. Uzupełniając formularz przekazujemy przestępcom dane logowania do bankowości.

Allegro finalizuje przejęcie grupy Mall oraz WE|DO
4 kwietnia 2022, 18:04

Grupa Allegro zapłaciła łącznie 881 mln euro za 100% udziałów w obu przedsiębiorstwach.

Allegro Pay udzieliło pożyczek na ponad 2 mld PLN
25 lutego 2022, 10:31

Allegro Pay jest dostępne dla wszystkich klientów dopiero od września 2021 roku. Wcześniej z usługi BNPL mogli korzystać tylko wybrani użytkownicy.