Partner serwisuVisa dla biznesu

Allegro


Allegro.pl to największa platforma aukcyjna w Polsce założona w 1999 roku. Obecnie jest to platforma sprzedażowa dla sklepów internetowych. Lider w polskim e-commerce. Umożliwia dokonanie szybkich zakupów internetowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii płatniczych. Serwis generuje ponad 1 mld odsłon miesięcznie, a z jego usług korzysta ponad 20 mln Polaków. Na platformie Allegro.pl mogą zakupić laptopy, buty, aparaty, torebki, a także samochody. Dzięki Allegro Smart użytkownicy mogą korzystać z darmowych przesyłek.
Dobre wyniki Allegro. Spółka podwyższa oczekiwania na cały 2021 rok
May 13, 2021, 9:54 AM

Fintech Allegro Pay, zanotował trzykrotny wzrost kwartał do kwartału w zakresie kredytów konsumenckich.

Allegro Punkty - nowy sposób na odbiór zakupów
May 11, 2021, 1:23 PM

Allegro uruchamia partnerską sieć punktów odbioru - Allegro Punkty - w których klienci odbiorą przesyłkę dzień po jej nadaniu, a sprzedawcy wyślą zamówione produkty.

Zmiany w Allegro Pay. Nowa metoda płatności i łatwiejsza aktywacja
April 20, 2021, 2:38 PM

Użytkownicy Allegro Pay będą mogli spłacić należność także karta płatniczą. Zmiany wchodzą w życie 10 maja.

Tysiące nowych kupujących przez Allegro Biznes
April 7, 2021, 3:09 PM

Na początku lutego uruchomiona została platforma Allegro Biznes. Od początku roku Allegro odnotowało ok. 10% wzrost kupujących na fakturę oraz prawie 20% wzrost kupujących z kontem firma.

Zmiany na Allegro Smart! Darmowe przesyłki także dla sprzedawców z Niemiec i Czech
March 15, 2021, 6:27 PM

Allegro Smart! do tej pory dostępne było wyłącznie na terenie Polski. Od 8 kwietnia z darmowych dostaw i zwrotów w modelu subskrypcyjnym będzie można skorzystać także w przypadku sprzedawców z Czech i Niemiec.