Partner serwisuVisa dla biznesu

Allegro


Allegro.pl to największa platforma aukcyjna w Polsce założona w 1999 roku. Obecnie jest to platforma sprzedażowa dla sklepów internetowych. Lider w polskim e-commerce. Umożliwia dokonanie szybkich zakupów internetowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii płatniczych. Serwis generuje ponad 1 mld odsłon miesięcznie, a z jego usług korzysta ponad 20 mln Polaków. Na platformie Allegro.pl mogą zakupić laptopy, buty, aparaty, torebki, a także samochody. Dzięki Allegro Smart użytkownicy mogą korzystać z darmowych przesyłek.
Płatności BLIKIEM bez kodu i potwierdzania w aplikacji. Nowość od Allegro i PKO BP
July 21, 2021, 8:43 AM

Użytkownicy aplikacji IKO od PKO BP będą mogli zapłacić BLIKIEM na Allegro bez konieczności podawania kodu czy zatwierdzania transakcji w aplikacji banku, a jedynie poprzez potwierdzenie płatności na Allegro.

Allegro wprowadza nową funkcjonalność - Allegro Family
July 16, 2021, 10:41 AM

Allegro Family pozwala rodzinie dzielić się wszystkimi korzyściami w ramach Allegro i pomagać sobie w zakupach, jednocześnie zapewniając prywatność poszczególnym członkom grupy.

PragmaGO uruchamia finansowanie dla Sprzedawców Allegro
July 8, 2021, 11:50 AM

Fintechowa spółka PragmaGO SA poinformowała, że rozszerzyła współpracę partnerską z Allegro.pl i uruchomiła kolejny wspólny projekt kredytowania dla Sprzedających na Allegro.

Allegro zainstalowało pierwsze ekologiczne automaty paczkowe w Warszawie i Poznaniu
June 9, 2021, 10:42 AM

Allegro rozpoczęło budowę sieci automatów paczkowych zasilanych zieloną energią. W Poznaniu i Warszawie właśnie stanęły cztery pierwsze urządzenia, a do końca tego roku będzie ich 1,5 tys.

Allegro rozstaje się z PayPo. Ale rozwojowi BNPL to nie zaszkodzi
June 1, 2021, 4:19 PM

Allegro.pl wyłączy usługę Allegro Zapłać Później, co nastąpi już 1 lipca 2021 roku. Partnerem usługi jest PayPo - jeden z liderów płatności odroczonych w Polsce.