Największy nacisk położono na rekrutacje w obszarze technologii. Allegro poszukuje software developerów, product managerów, analityków danych i wielu innych.

Allegro rekrutuje pracowników

Dzięki rozwojowi zespołów w całej Polsce Allegro chce dotrzeć do utalentowanych specjalistów, którzy będą rozwijać platformę Allegro.pl, a w jej ramach m.in. usługi takie jak: fintech Allegro Pay, platformę dla firm Allegro Biznes, czy platformę ogłoszeń lokalnych Allegro Lokalnie.

Do tej pory Allegro pracowało w sześciu lokalizacjach — biurach w Warszawie, Krakowie, Toruniu, Poznaniu oraz centrach logistycznych w Błoniu i podwarszawskim Adamowie. Teraz dołączą do nich — Katowice, Łódź, Gdańsk, Lublin oraz Wrocław.

Aktualnie firma przenosi swoje warszawskie i poznańskie biura do nowocześniejszych i większych przestrzeni. W Warszawie będzie największym najemcą Fabryki Norblina, gdzie wynajmie ponad 23 tys. m2, a w Poznaniu budynku Nowy Rynek.

Pierwsi zatrudnieni w nowych lokalizacjach do czasu otwarcia właściwych biur, będą pracować w biurach co-workingowych. W tym momencie trwają prace związane z wyborem docelowych przestrzeni biurowych w każdym z miast, a ich otwarcia zaplanowano na pierwszy kwartał 2022 roku.