– Jesteśmy pierwszym marketplacem, który oferuje swoim partnerom tak kompleksowe wsparcie w prowadzeniu biznesu. Program StartUp Asystent pozwala znacząco ograniczyć bariery wejścia stojące przed nowymi przedsiębiorcami, wyposażając ich w niezbędne zaplecze i wiedzę ekspercką, które pozwalają bez obaw rozpocząć prowadzenie własnego biznesu – mówi Marcin Półchłopek, Merchant Management Director w Allegro

Allegro wesprze młode firmy e-commerce

Program StartUp Asystent zapewnia pomoc przedsiębiorcom rozpoczynającym sprzedaż w Internecie. W ramach pakietu powitalnego zyskują oni możliwość sprzedaży na Allegro ze 100% zniżką na prowizję przez pierwsze 90 dni działalności. Pakiet daje również dostęp do usług platformy stworzonych z myślą o małych i średnich biznesach, m.in. Allegro Pay Business i One Fulfillment.

Allegro Pay Business zapewnia odnawialne środki na zakupy firmowe do 10 tys. zł z płatnością odroczoną o 30, a nawet 60 dni. Z kolei One Fulfillment zadba o zaplecze logistyczne nowej firmy – od magazynowania produktów, po realizację zamówień.

Aby wziąć udział w programie StartUp Asystent, należy umówić się na spotkanie z konsultantem poprzez stronę projektu. Allegro podkreśla, że oferowana pomoc jest bezpłatna i w pełni dostępna online.