Nowa usługa w aplikacji AnyPark (dawniej Pango) wykorzystuje dane, które są zbierane w czasie rzeczywistym. Przeprowadzana jest analiza natężenia ruchu samochodowego, z nałożoną siatką udostępnionych miejsc parkingowych. Informacje są odświeżane przez system co minutę.

W aplikacji AnyPark udostępniono usługę „znajdź parking”

Nowa funkcja jest dostępna od września 2021 r. w ramach pakietu premium AnyPark+. Pierwszy miesiąc korzystania z AnyPark+ jest bezpłatny, a po miesiącu opłata za pakiet wynosi 6 zł miesięcznie. W wersji premium klienci biznesowi mają możliwość pobrania faktur za parkowanie oraz zarządzania flotą pojazdów pod kątem płatności.

Aplikacja AnyPark umożliwia bezgotówkowe płatności za parking w ponad 60 polskich miastach. Od początku wrześnie bieżącego roku również w Szczecinie. Z opcji „znajdź parking” można obecnie skorzystać na terenie Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania i Szczecina. Wkrótce zostanie udostępniona także w Warszawie i Trójmieście.

– Zdecydowaliśmy się na wdrożenie rozwiązania Parknav w aplikacji AnyPark, w ramach pakietu premium, głównie z uwagi na bardzo wysoką skuteczność tej funkcjonalności, co daje gwarancję produktu najwyższej jakości dla naszych użytkowników. Strategia rozwoju naszej aplikacji zakładała od początku jej rozbudowę, zgodnie z kluczowymi potrzebami korzystających z niej kierowców – komentuje Krzysztof Jankowski, Country Manager AnyPark.