Fintech powiadomił dzisiaj, że płatność automatyczna dostępna jest już także na myjniach sieci WWWash.pl.  Wystarczy, że klient, który podpiął kartę do aplikacji, zeskanuje kod QR widoczny na myjni, wybierze kwotę jaką chce przeznaczyć na mycie pojazdu i zatwierdzi płatność na ekranie telefonu.

Po otrzymaniu informacji o potwierdzeniu transakcji, kierowca może umyć samochód. Za każdą usługę mycia można otrzymać fakturę VAT, na której widoczne będą numery rejestracyjne pojazdu. Rozwiązanie dostępne jest na prawie 70 myjniach na terenie całej Polski – m.in. w Gdyni, Białymstoku, we Wrocławiu, w Poznaniu, w Warszawie czy Szczecinie.

Ułatwiać, przyśpieszać, automatyzować

Autopay to jeden z ciekawszych polskich fintechów, który ułatwia życie. Płatności automatyczne na autostradach to doskonałe rozwiązanie, które spotkało się z wielkim entuzjazmem, bo z usługi korzysta ponad 400 tys. kierowców. Dzięki Autopay klient może przejechać przez bramki na autostradzie bez konieczności fizycznego wnoszenia opłaty – wystarczy podjechać pod odpowiednio oznaczoną bramkę i szlaban sam się otworzy, a aplikacja pobierze płatność i wyśle potwierdzenie w tle.

Wcześniej naturalnie należy się zarejestrować w aplikacji Autopay lub skorzystać z niej w ramach bankowości mobilnej banku współpracującego z fintechem. Od grudnia w aplikacji Autopay można także opłacać parkowanie w wybranych miastach Polski – m.in. w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu.