Partner serwisuVisa dla biznesu

Autopay


Autopay to rozwiązanie opracowane przez Blue Media. Aplikacja umożliwia dokonanie automatycznej płatności za przejazd na wybranych odcinkach autostrad w Polsce. Bez otwierania okna, bez szukania karty i gotówki - wystarczy podjechać do odpowiednio oznaczonej bramki. Urządzenie rozpozna rejestrację pojazdu, płatność zostanie pobrana automatycznie z rachunku, a następnie mechanizm uniesie szlaban.
Darmowe przejazdy autostradą dla aut elektrycznych. Nowy projekt Autopay
June 18, 2021, 12:38 PM

Od 18 czerwca użytkownicy pojazdów zasilanych wyłącznie prądem, należący do EV Klub Polska, będą mogli także za darmo korzystać z płatnych odcinków autostrad A1 i A4.

Rusza Autopay Flota. Płatności automatyczne dla flot
May 13, 2021, 11:04 AM

System umożliwia także generowanie zbiorczych faktur oraz rozliczenia znane z kart flotowych.

Autopay otrzymuje licencje instytucji płatniczej od Banku Litwy
May 4, 2021, 10:43 AM

Bank Litwy poinformował o wydaniu licencji instytucji płatniczej dla spółki Autopay Europe, w Polsce znanej między innymi jako operator szybkich płatności za autostrady.

Płatności Autopay także dla klientów flotowych. Usługa dostępna dla kart Lotos Biznes
February 24, 2021, 9:57 AM

Spółka Lotos jako pierwsza w Polsce włączyła swoje karty flotowe do automatycznej metody płatności AmberGO, obsługiwanej przez aplikację Autopay.

Autopay wjeżdża na myjnie WWWash.pl
February 23, 2021, 3:40 PM

Od 12 lutego płatności automatyczne Autopay działają również na myjniach WWWash.pl w blisko 70 lokalizacjach na ternie całego kraju. Do tej pory usługa dostępna była na przejazdach na wybranych odcinkach autostrad.