Partner serwisuVisa dla biznesu

Autopay


Autopay to rozwiązanie opracowane przez Blue Media. Aplikacja umożliwia dokonanie automatycznej płatności za przejazd na wybranych odcinkach autostrad w Polsce. Bez otwierania okna, bez szukania karty i gotówki - wystarczy podjechać do odpowiednio oznaczonej bramki. Urządzenie rozpozna rejestrację pojazdu, płatność zostanie pobrana automatycznie z rachunku, a następnie mechanizm uniesie szlaban.
Autopay i NaviParking łączą siły, by zaoferować kierowcom wygodne parkowanie
August 11, 2021, 1:37 PM

Dzięki podjęciu współpracy z firmą NaviParking ponad 500 tys. zarejestrowanych użytkowników Autopay może automatycznie opłacić wjazd na kolejne parkingi zamknięte.

Specjalny pakiet wakacyjnych promocji dla klientów Santander Bank Polska
August 9, 2021, 11:43 AM

Dla osób, które wyjadą na letni wypoczynek w sierpniu i wrześniu Santander Bank Polska przygotował specjalne oferty. Są to między innymi zwroty za dwa przejazdy autostradą A1 lub A4 z Autopay w aplikacji Santander mobile.

Autopay dla klientów Santander
July 9, 2021, 12:54 PM

Klienci Santander Bank mogą już skorzystać z usługi Autostrady, dostarczanej przez system Autopay. Zapłacą za przejazdy autostradami ze swojego konta bankowego.

W aplikacji Autopay można już opłacać parkowanie
December 30, 2020, 10:00 AM

Po aktualizacji za pomocą Autopay można także opłacać parkowanie w wybranych lokalizacjach w Warszawie, Poznaniu, czy we Wrocławiu.

AmberGo i Autopay zdało egzamin. Usługa będzie rozwijana
June 16, 2019, 1:32 PM

System gotówkowego poboru opłat na polskich drogach jest zacofany, niebezpieczny i sprzeczny z podstawową funkcją autostrady, ale idą zmiany.