Partner serwisuVisa dla biznesu

Autopay


Autopay to rozwiązanie opracowane przez Blue Media. Aplikacja umożliwia dokonanie automatycznej płatności za przejazd na wybranych odcinkach autostrad w Polsce. Bez otwierania okna, bez szukania karty i gotówki - wystarczy podjechać do odpowiednio oznaczonej bramki. Urządzenie rozpozna rejestrację pojazdu, płatność zostanie pobrana automatycznie z rachunku, a następnie mechanizm uniesie szlaban.
Płatności Autopay także dla klientów flotowych. Usługa dostępna dla kart Lotos Biznes
February 24, 2021, 9:57 AM

Spółka Lotos jako pierwsza w Polsce włączyła swoje karty flotowe do automatycznej metody płatności AmberGO, obsługiwanej przez aplikację Autopay.

Autopay wjeżdża na myjnie WWWash.pl
February 23, 2021, 3:40 PM

Od 12 lutego płatności automatyczne Autopay działają również na myjniach WWWash.pl w blisko 70 lokalizacjach na ternie całego kraju. Do tej pory usługa dostępna była na przejazdach na wybranych odcinkach autostrad.

Aplikację Autopay można już pobrać z Huawei AppGallery
January 26, 2021, 9:37 AM

Autopay trafiło do sklepu Huawei AppGallery i jest dostępne dla użytkowników najnowszych urządzeń chińskiej marki.

W aplikacji Autopay można już opłacać parkowanie
December 30, 2020, 10:00 AM

Po aktualizacji za pomocą Autopay można także opłacać parkowanie w wybranych lokalizacjach w Warszawie, Poznaniu, czy we Wrocławiu.

Autostrada A4 Katowice-Kraków na dłużej z promocjami na automatyczne płatności
December 21, 2020, 3:47 PM

Z elektronicznym poborem opłat A4Go i Telepass oraz aplikacjami Autopay bądź SkyCash podróże tym odcinkiem są tańsze nawet ponad 30%.