Partner serwisuVisa dla biznesu

Autopay


Autopay to rozwiązanie opracowane przez Blue Media. Aplikacja umożliwia dokonanie automatycznej płatności za przejazd na wybranych odcinkach autostrad w Polsce. Bez otwierania okna, bez szukania karty i gotówki - wystarczy podjechać do odpowiednio oznaczonej bramki. Urządzenie rozpozna rejestrację pojazdu, płatność zostanie pobrana automatycznie z rachunku, a następnie mechanizm uniesie szlaban.
W aplikacji Autopay można już opłacać parkowanie
December 30, 2020, 10:00 AM

Po aktualizacji za pomocą Autopay można także opłacać parkowanie w wybranych lokalizacjach w Warszawie, Poznaniu, czy we Wrocławiu.

Autostrada A4 Katowice-Kraków na dłużej z promocjami na automatyczne płatności
December 21, 2020, 3:47 PM

Z elektronicznym poborem opłat A4Go i Telepass oraz aplikacjami Autopay bądź SkyCash podróże tym odcinkiem są tańsze nawet ponad 30%.

Autopay już jest dostępne w aplikacji Alior Banku
December 7, 2020, 1:13 PM

Alior Bank wprowadził Autopay. Klienci mogą już płacić za przejazdy bezpośrednio ze swojego rachunku bankowego po dokonaniu konfiguracji w Alior Mobile.

Blue Media powołuje nową spółkę Autopay Mobility
November 2, 2020, 6:35 PM

Z Autopay korzysta już ponad 400 tys. kierowców, którzy opłacili automatycznie prawie 4 mln przejazdów - popularność Autopay przerosła oczekiwania twórców.

Autopay w ING Banku Śląskim
August 5, 2020, 1:13 PM

ING Bank Śląski to kolejny bank, który udostępnił usługę Autopay w ramach bankowości elektronicznej i mobilnej. Automatyczne opłaty za autosrtady dostępne są już w 4 bankach.