Badoo to aplikacja randkowa, z której korzystają miliony użytkowników na całym świecie. Można ją pobrać z App Store, sklepu Google Play oraz Huawei AppGallery. Szukając miłości w sieci należy pamiętać o bezpieczeństwie. Niedawno na Fintek.pl pojawił się artykuł poświęcony zasadom bezpiecznego użytkowania aplikacji randkowych.

Apple Music dostępne w aplikacji Badoo

Użytkownicy Badoo, którzy posiadają subskrypcję w Apple Music za pomocą funkcji „Wyślij piosenkę” mogą przesyłać całe utwory. Z kolei osoby, które nie subskrybują tej usługi mogą wysyłać i odbierać 30-sekundowe fragmenty utworów. Dla korzystających z Badoo dostępna jest specjalna oferta, polegająca na 2-miesięcznym darmowym dostępie do Apple Music.

– Nasi użytkownicy uwielbiają wyrażać każdy aspekt swojej osobowości, by nawiązywać autentyczne i wartościowe kontakty. Dostępność Apple Music w aplikacji Badoo to nowy sposób dla naszych użytkowników, aby mogli pokazać, kim są, dzielić się tym, co kochają i znaleźć wspólne zainteresowania oraz budować na nich relacje – mówi Olivia Yu, Wiceprezes ds. globalnych partnerstw w Badoo.

Nie wiesz, jaką piosenkę podesłać dopasowanej osobie? W serwisie Apple Music dostępne są gotowe playlisty, które mogą pomóc dobrze zacząć rozmowę. Można je wyszukać pod takimi hasłami jak „falling in love”, „summer love” czy „relationship goals”.