Office Hours to autorski proces wypracowany przez ekspertów Banku BNP Paribas. W ramach 20 edycji projektu, zespół przyjrzał się ponad tysiącu rozwiązań z Polski i zagranicy. Blisko 20 z nich zostało wdrożonych (np. chatbot EVA we współpracy z SentiOne bądź rozwiązanie dla Klientów głuchych z Migam). Na ten moment podpisano także cztery umowy ramowe. Do kogo tym razem adresowany jest projekt?

Bank BNP Paribas szuka startupu z ofertą dla firm

W tegorocznej edycji na tapet wzięto proste i intuicyjne rozwiązania służące wprowadzaniu danych oraz obliczaniu emisyjności z Zakresów 1 i 2. Najlepiej jeśli w niedalekiej przyszłości planowany przez kandydatów jest także Zakres 3.

Poszukiwane przez bank narzędzie powinno umożliwiać generowanie raportów, również tych zanonimizowanych w pełnej zgodności z normami raportowymi. Do udziału w bieżącej edycji Office Hours Bank BNP Paribas zaprasza podmioty, których rozwiązania przeszły etap MVP (minimum viable product).

Zgłoszenia, obejmujące pitch deck rozwiązania oraz informacje kontaktowe, należy przesłać do 10 lipca br. włącznie. Oceny dokonają eksperci m.in. z Zespołu Innowacji we współpracy z Obszarem Zrównoważonego Rozwoju i Obszarem Nowych Technologii i Cyberbezpieczeństwa.

Wybrane firmy zostaną zaproszone do udziału w Office Hours, które odbędą się 21 lipca br. w siedzibie Banku BNP Paribas w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 2. W kolejnym kroku bank wskaże podmioty, które przejdą do etapu „Proof of Concept”.

— Skupiamy się na wersji webowej narzędzia. W trakcie rozmów z zainteresowanymi startupami będziemy weryfikować przede wszystkim, jaki jest mechanizm wyliczania śladu węglowego, jakie dane i w jaki sposób są implementowane do narzędzia, czy ich analiza jest jednakowa dla wszystkich branż oraz jaki jest poziom szczegółowości generowanego raportu. Ważne dla nas będzie zapewnienie poprawności wyliczeń, tj. certyfikacja metody. Będziemy pytać także o panel użytkownika i funkcje dla administratora – wyjaśnia Rafał Piotrowski z Zespołu Architektury banku.

Firmy zainteresowane szczegółami i udziałem w Office Hours bank zaprasza do kontaktu pod adresem: officehours@bnpparibas.pl.