– Jak zawsze dbamy o budowanie wyjątkowych doświadczeń klientów, dlatego wniosek o kredyt gotówkowy dla mikroprzedsiębiorców jest krótki, transparentny i zautomatyzowany. Klient może go wypełnić wygodnie online, a dodatkowo na każdym etapie wniosku może korzystać ze wsparcia eksperta na czacie – mówi Tomasz Brzostowski, kierujący Wydziałem Sprzedaży w Bankowości Elektronicznej, Bank Millennium.

Kredyt dla JDG dostępny online w Banku Millennium

Wniosek o kredyt składa się z jednej strony, dane firmy zaciągają się automatycznie z CEIDG. Klient odpowiada tylko na kilka pytań oraz wypełnia sekcję oświadczeń i zgód. Dalej wniosek procesuje się automatycznie i w przypadku decyzji pozytywnej klient od razu otrzymuje umowę do podpisu. Jeżeli kwota pożyczki nie wymaga zgody współmałżonka, środki mogą zostać wypłacone nawet w ciągu kilku minut.

W przypadku kredytów, których kwota wymaga zgody współmałżonka lub gdy konieczne jest dostarczenie dodatkowych dokumentów, np. potwierdzającego rozdzielność majątkową, klient zostanie proszony o udanie się do dowolnej placówki Banku Millennium – czytamy w komunikacie.

Warto przypomnieć, że niedawno Bank Millennium wspólnie z PSP, operatorem BLIKA, uruchomił pilotaż usługi „BLIK Płacę Później”. Działa ona na zasadzie „Buy now, pay later” (BNPL), czyli umożliwia odroczenie płatności za zakupy. Wybrani klienci banku testują nowe rozwiązanie jako pierwsi w Polsce.