Z promocji przygotowanej przez Bank Pekao można skorzystać w okresie od 22 grudnia 2021 r. do 31 marca 2022 r. W jej ramach bank proponuje także otwarcie Konta Przekorzystnego z kartą Mastercard i wypłatami ze wszystkich bankomatów w kraju na 2 lata za 0 zł bez dodatkowych warunków.

2,5% na koncie oszczędnościowym w Banku Pekao

Nowi klienci Pekao mogą założyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5% w skali roku.  Promocyjne warunki obowiązują przez okres 6 miesięcy do kwoty 20 tys. zł. Wystarczy zawrzeć pierwszą umowę o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium, a wraz z nią podpisać umowę o konto oszczędnościowe.

Osoby, które nowe konto założą online lub mobilnie na tzw. selfie otrzymają dodatkowo nagrodę w wysokości 100 zł. Warunkiem otrzymania bonusu jest otwarcie konta wraz z kartą debetową Mastercard i aplikacją mobilną PeoPay.

Przypominamy, że nadal trwają także inne promocje od Banku Pekao. Do końca grudnia jest dostępna specjalna oferta Banku Pekao dla firm. W jej ramach można zgarnąć do 1200 PLN premii oraz 0 PLN za konto i kartę.

Z kolei klienci, którzy założą Konto Przekorzystne z wielowalutową kartą Visa mogą otrzymać 250 PLN w formie e-kodów do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka, 4F lub na Allegro. W tym przypadku promocja również trwa do końca roku, ale pula nagród jest ograniczona.