W ramach promocji „1200 zł premii dla firm, 0 zł za konto i kartę – trzecia edycja”, Bank Pekao nagradza bonusem w wysokości 200 PLN osoby, które skorzystają z opcji założenia firmy razem z kontem firmowym za pomocą kanałów cyfrowych.

Bank umożliwia złożenie wniosku o rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej w CEIDG razem z wnioskiem o konto firmowe w bankowości elektronicznej Pekao24 lub w aplikacji mobilnej PeoPay. Wszystkie dokumenty podpisywane są profilem zaufanym, zakładanym w procesie rejestracji działalności – czytamy w komunikacie.

Trzecia edycja promocji Banku Pekao dla firm

Z promocji „1200 zł premii dla firm, 0 zł za konto i kartę – trzecia edycja” może skorzystać każdy, kto do końca grudnia 2021 r. założy Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao. Aby zebrać łączną sumę możliwej premii w wysokości 1200 PLN, należy wykonać takie czynności jak:

  • zarejestrować działalność gospodarczą z wykorzystaniem profilu zaufanego w bankowości elektronicznej Pekao24/PeoPay i zawrzeć umowę na Konto Przekorzystne Biznes i zyskać 200 zł,
  • otworzyć Konto Przekorzystne Biznes i wykonać na nim niewielką aktywność przez trzy kolejne miesiące i uzyskać 250 zł (dodatkowo premia 50 zł za otwarcie konta online),
  • otrzymywać wpływy min. 5000 zł/m-c (przez trzy kolejne miesiące) i dostać 50 zł,
  • zawrzeć umowę o terminal płatniczy i otrzymać 200 zł,
  • wykonać transakcję wymiany walut i odebrać 100 zł,
  • opłacić raty leasingowe i pozyskać 100 zł,
  • skorzystać z oferty kredytowej i otrzymać do 300 zł.

Konto firmowe na selfie w Banku Pekao

Osoby fizyczne, które już prowadzą działalność gospodarczą, mogą otworzyć Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao na selfie poprzez stronę www lub na smartfonie w aplikacji PeoPay. Wypełniając wniosek, klient może wybrać dodatkowe produkty i usługi, takie jak np. karta debetowa czy rachunki pomocnicze.

Posiadając rachunek firmowy w Banku Pekao można od niedawna zamówić kartę służąca jedynie do wpłat gotówki. Początkiem września br. Bank Pekao udostępnił klientom firmowym kolejną po Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay metodę płatności mobilnych – Google Pay.