Bank Pekao oferuje prowadzenie Konta Przekorzystnego za 0 zł. Dodatkowo klient, który w danym miesiącu zapewni jeden wpływ na rachunek w wysokości min. 500 PLN i wykona minimum jedną płatność kartą Visa – nie poniesie kosztów jej obsługi. Nie zapłaci także co miesiąc za 2 wypłaty gotówki dokonywane przy jej pomocy ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz bez limitu za granicą.

Promocja od Banku Pekao i Visa

Osoby, które założą Konto Przekorzystne z wielowalutową kartą Visa, mogą otrzymać 250 PLN w formie e-kodów do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka, 4F lub na Allegro. Promocja potrwa do 31 grudnia 2021 r., ale pula nagród jest ograniczona. W regulaminie Bank Pekao informuje, że e-kody przekaże na każdym z trzech etapów 2800 klientom, którzy jako pierwsi spełnią warunki.

Pierwsze 50 PLN w formie e-kodu można otrzymać już za samo otwarcie konta z kartą Visa. W celu zdobycia kolejnych e-kodów, tym razem o wartości po 100 PLN, klient musi odpowiednio w styczniu 2022 r. i lutym 2022 r. wykonać co najmniej po pięć transakcji bezgotówkowych kartą. Mogą to być dowolne płatności w sklepach stacjonarnych lub w Internecie.

Przypominamy, że również do końca grudnia br. jest dostępna promocja Banku Pekao dla firm. W jej ramach bank oferuje do 1200 PLN premii oraz 0 PLN za konto i kartę. Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy w okresie trwania promocji założą Konto Przekorzystne Biznes.