Bank Pekao przygotował promocję pod nazwą „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”, w ramach której dziecko może zdobyć kieszonkowe na start w wysokości 200 zł. Promocja trwa tylko do 10 grudnia 2023 roku. Oprócz kieszonkowego na start Bank Pekao proponuje także bonus na koncie oszczędnościowym dziecka Mój Skarb. Oferta promocyjna to oprocentowanie 6,5% w skali roku do 5000 zł przez 5 miesięcy (152 dni) od dnia otwarcia konta. Do promocji można przystąpić do 8 stycznia 2024 r.

Nowe promocje w aplikacji PeoPay Kids

Rodzic może założyć swojemu dziecku produkty z obiema promocjami przez Internet – w bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji PeoPay w Panelu rodzica oraz w dowolnym oddziale banku.

Aby skorzystać z promocji i otrzymać na start 200 zł kieszonkowego na koncie dziecka wystarczy spełnić kilka warunków, uzależnionych od wieku dziecka w dniu otwarcia konta:

  • najmłodszym poniżej 6 lat – założyć Konto Przekorzystne i zapisać do promocji oraz zapewnić ponad 200 zł na koncie dziecka na dzień 31 grudnia 2023 r.;
  • dzieciom w wieku 6-12 lat – założyć produkty wchodzące w skład Pakietu PeoPay Kids (Konto Przekorzystne, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb, kartę Mastercard PeoPay Kids i aplikację PeoPay Kids) i zapisać dziecko do promocji. Dziecko ma zalogować się do aplikacji PeoPay Kids i zapłacić minimum 3 razy kartą lub BLIK do 31 grudnia 2023 r.;
  • nastolatkom w wieku 13-17 lat – założyć Konto Przekorzystne, kartę do konta Mastercard Debit FX oraz aplikację PeoPay i zapisać się do promocji. Dziecko ma zalogować się do aplikacji PeoPay i zapłacić minimum 3 razy kartą lub BLIK do 31 grudnia 2023 roku.

Nowe tła z motywem gier w aplikacji PeoPay Kids

Młodzi użytkownicy mają teraz jeszcze większą możliwość personalizacji swojej aplikacji – zmiany tła, ikony oraz finansowego trenera. Bank zdecydował się rozszerzyć serię teł w aplikacji PeoPay Kids o te z motywem gier.

Możliwość personalizacji produktów bankowych podoba się dzieciom i chętnie z tego korzystają – 40% dzieci zmienia tło w aplikacji na wybrane przez siebie, przy czym zdecydowana większość, bo aż 80% z nich wybiera właśnie tematykę gamingową. Jeszcze chętniej własnych wyborów dokonują przy kartach płatniczych – aż 75% wydawanych kart jest wybieranych ze specjalnym wizerunkiem, a tylko 25% dzieci korzysta z sześciu podstawowych propozycji.

Ostatnia aktualizacja aplikacji mobilnej PeoPay Kids przyniosła zmiany nie tylko w zakresie teł z wizerunkami gamingowymi, ale również nowe sezony w grze edukacyjnej dla dzieci. Aby skorzystać z nowości, dotychczasowi posiadacze aplikacji PeoPay KIDS powinni jedynie zaktualizować swoją aplikację.