Na platformie e-podróżnik.pl dostępne są obecnie bilety wielu przewoźników autobusowych i kolejowych. Podróżni korzystający na części trasy z przejazdu pociągiem PKP Intercity, a na drugiej części z usług innego przewoźnika, którego oferta jest także dostępna na platformie, będą mogli w jednej transakcji nabyć i opłacić bilety obu przewoźników.

Bilety PKP Intercity w serwisie e-podróżnik

Obecnie w serwisie e-podróżnik.pl można bezpośrednio zakupić bilety PKP Intercity z rezerwacją miejsca siedzącego. Do wyboru jest miejsce w Strefie Ciszy, dostępne są wszystkie ulgi oraz opcje Bilet Rodzinny i Duża Rodzina, które oferuje przewoźnik. W razie potrzeby, po zakupie, pasażer może samodzielnie zmodyfikować bilet – zmienić nazwisko podróżnego lub wymienić bilet na inny.

Kolejnym krokiem będzie umożliwienie nabywania biletów na przejazd środkami różnych przewoźników w ramach Pakietu Podróżnika, nad czym trwają obecnie prace.

E-podróżnik.pl to kolejna partnerska platforma, na której pasażerowie mogą kupić bilety na połączenia PKP Intercity. Od 31 maja bieżącego roku taką możliwość daje również aplikacja mPay.