– Chcemy, żeby nasi klienci mogli realizować ważne dla siebie plany i nie musieli ich odkładać. W naszej ofercie znajdą dogodny sposób finansowania na atrakcyjnych warunkach – mówi Grzegorz Górski, dyrektor pionu zarządzania produktami i segmentami w Credit Agricole.

Promocyjne oferty kredytowe w Credit Agricole

W ramach akcji Credit Agricole przygotował ofertę kredytu gotówkowego z prowizją 0 proc. i stałym oprocentowaniem 13 proc. Klienci mogą pożyczyć do 50 tys. zł i rozłożyć spłatę kredytu nawet na 60 miesięcy.

Bank proponuje również kartę kredytową z oprocentowaniem 0 proc. do końca marca 2023 r. (dla kart Gold z limitem maksymalnym do 7 tys. zł i kart Silver do 5 tys. zł). Dodatkowo klient nie poniesie żadnych opłat za kartę przez 12 miesięcy – bank zniesie opłatę za wydanie karty Gold i opłatę miesięczną za kartę Silver.

Klienci Credit Agricole mogą skorzystać także z promocyjnej oferty limitu w koncie. Otrzymają nawet 3 tys. zł darmowego limitu – do końca marca 2023 r. W ramach promocji oprocentowanie w koncie będzie wynosić 0 proc., a samo przyznanie limitu jest darmowe.

Banki i fintechy coraz częściej przyłączają się do akcji takich jak Black Friday czy Cyber Monday. Niedawno pisaliśmy o nowej promocji od Revolut. Firma oferuje swój najwyższy, płatny plan Metal z rabatem 50%. Osoby, które skorzystają ze zniżki zapłacą za roczną subskrypcję 250 zł zamiast 500 zł.