Warto przypomnieć o innej promocji Revolut na Black Friday – dotyczy ona kart kredytowych. Nowi posiadacze „kredytówek” Revolut, mogą otrzymać 5% cashbacku za przedświąteczne zakupy. Promocję można połączyć z pozostałymi ofertami cashbacku, które oferuje brytyjski fintech.

Plan Revolut Metal dostępny za pół ceny

Promocyjna oferta planu Metal na rok z rabatem 50% jest ograniczona czasowo. Nowi klienci mogą z niej skorzystać między 15 a 28 listopada 2022 roku. Natomiast w przypadku dotychczasowych klientów Revolut zniżka obowiązuje tylko kilka dni – między 18 a 20 listopada br. Promocja jest dostępna zarówno dla użytkowników darmowego planu Standard, jak i płatnych planów Plus oraz Premium.

– Po raz pierwszy na Black Friday umożliwiamy klientom inwestycję w nasz najbardziej wszechstronny plan z tak wysoką zniżką i korzystanie z jego benefitów przez 12 miesięcy. W czasie, gdy klienci stawiają na rozważne zakupy, liczymy, że taka oferta znajdzie ich uznanie – powiedział Antoine Le Nel, VP Growth w Revolut.

Co dodatkowo oferuje plan Metal?

  • Cashback za każdą wydaną kwotę.
  • Benefity w podróży takie jak nielimitowana, bezprowizyjna wymiana walut od poniedziałku do piątku, podwyższony cashback za rezerwacje hoteli przez funkcję Revolut Stays, medyczne ubezpieczenie w podróży, zniżki na wejście do saloników lotniskowych.
  • Obniżona prowizja za korzystanie z produktów inwestycyjnych i wyższe limity bezprowizyjnych wypłat z bankomatów na całym świecie.
  • Personalizowane karty debetowe Metal wykonane z hartowanej stali w kolorze czarnym, złotym, lawendowym, srebrnym i kosmicznej szarości.