Partner serwisuVisa dla biznesu

Credit Agricole


Credit Agricole to jeden z największych banków w Polsce, z którego usług korzysta 2 mln Polaków. Klienci Credit Agricole mają dostęp do swojego rachunku za pośrednictwem aplikacji mobilnej i bankowości elektronicznej, a wraz z nim możliwość korzystania z różnych produktów finansowych m.in. kredytów i lokat. Bank Credit Agricole jest reklamowany przez piosenkarza - Dawida Podsiadło.
ITCARD będzie obsługiwać bankomaty i wpłatomaty Credit Agricole
21 września 2022, 14:31

Właściciel sieci bankomatów Planet Cash nawiązał współpracę z Credit Agricole. W jej ramach zainstaluje w placówkach banku 433 nowe urządzenia.

Jak powstają innowacyjne aplikacje bankowe? O współpracy Credit Agricole i Efigence [Podcast]
19 lipca 2022, 12:07

Jak wyglądała współpraca z bankiem? Jak przebiegała praca nad aplikacją? Jakie są główne trendy w rozwoju aplikacji mobilnych?

Nowoczesne technologie mobilne to dzisiaj must-have w bankowości [Wywiad]
30 czerwca 2022, 13:00

22 czerwca miało miejsce wydarzenie “Flutter Warsaw #17: Flutter in Banking”. Podczas eventu zaprezentowano zrealizowany projekt nowej aplikacji mobilnej “CA24 Mobile – pełna korzyści” od Credit Agricole.

„Flutter Warsaw #17 - Flutter in Banking” już 22 czerwca!
15 czerwca 2022, 18:13

“Flutter Warsaw #17 - Flutter in Banking”, odbędzie się w Brain Embassy Czackiego w Warszawie oraz online. W jego trakcie zaprezentowana zostanie nowa aplikacja "CA24".

Klienci Credit Agricole umówią się na spotkanie z doradcą w serwisie internetowym
6 czerwca 2022, 09:11

Credit Agricole wprowadził nową opcję w swoim serwisie internetowym CA24 eBank. Klienci indywidualni mogą samodzielnie umówić się z doradcą na spotkanie w placówce.