Partner serwisuVisa dla biznesu

Credit Agricole


Credit Agricole to jeden z największych banków w Polsce, z którego usług korzysta 2 mln Polaków. Klienci Credit Agricole mają dostęp do swojego rachunku za pośrednictwem aplikacji mobilnej i bankowości elektronicznej, a wraz z nim możliwość korzystania z różnych produktów finansowych m.in. kredytów i lokat. Bank Credit Agricole jest reklamowany przez piosenkarza - Dawida Podsiadło.
Credit Agricole wprowadza mobilną autoryzację. Transakcje potwierdzisz w aplikacji mobilnej
December 30, 2020, 12:51 PM

Z mobilnej autoryzacji mogą korzystać klienci indywidualni i firmowi. Wystarczy dostęp do obu serwisów: CA24 eBank i CA24 Mobile.

Credit Agricole wdraża boty do obsługi klientów
December 10, 2020, 9:57 AM

Na początku grudnia w Credit Agricole uruchomiony został automatyczny doradca o imieniu Asia, który odpowiada na najczęściej zadawane pytania przez Internet.

Credit Agricole otworzył pierwszą placówkę w centrum handlowym
October 26, 2020, 3:09 PM

Bank Credit Agricole otwiera pierwszą placówkę w centrum handlowym. Od października klienci mogą odwiedzać oddział banku w łódzkiej Manufakturze.

Urządzenia fiskalne taniej z Kontem Biznes w Credit Agricole
October 9, 2020, 2:35 PM

Z oferty na zakup urządzeń fiskalnych z rabatem mogą skorzystać zarówno obecni, jak i potencjalni klienci Credit Agricole.

W czasach pandemii Polacy doceniają zdalne bankowanie i usługi online
September 29, 2020, 10:20 AM

Obecnie aż 68 proc. badanych Polaków częściej kupuje i załatwia sprawy bankowe i urzędowe online - wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Credit Agricole.