Partner serwisuVisa dla biznesu

Credit Agricole


Credit Agricole to jeden z największych banków w Polsce, z którego usług korzysta 2 mln Polaków. Klienci Credit Agricole mają dostęp do swojego rachunku za pośrednictwem aplikacji mobilnej i bankowości elektronicznej, a wraz z nim możliwość korzystania z różnych produktów finansowych m.in. kredytów i lokat. Bank Credit Agricole jest reklamowany przez piosenkarza - Dawida Podsiadło.
„Flutter Warsaw #17 - Flutter in Banking” już 22 czerwca!
15 czerwca 2022, 18:13

“Flutter Warsaw #17 - Flutter in Banking”, odbędzie się w Brain Embassy Czackiego w Warszawie oraz online. W jego trakcie zaprezentowana zostanie nowa aplikacja "CA24".

Klienci Credit Agricole umówią się na spotkanie z doradcą w serwisie internetowym
6 czerwca 2022, 09:11

Credit Agricole wprowadził nową opcję w swoim serwisie internetowym CA24 eBank. Klienci indywidualni mogą samodzielnie umówić się z doradcą na spotkanie w placówce.

Podgląd kont i kart z Credit Agricole dostępny w Moim ING
27 maja 2022, 18:39

Z dodanych kont można zainicjować przelew lub sprawdzić stan wydatków w innym banku.

Nowa aplikacja od Credit Agricole. Niedługo pojawi się także zbliżeniowy BLIK
23 maja 2022, 16:41

Jeszcze w tym roku w apce pojawią się płatności zbliżeniowe BLIK, prośba o przelew dla BLIK P2P, a także opłaty za autostrady i parkingi.

Xiaomi Pay i Swatch Pay w banku Credit Agricole
12 maja 2022, 10:42

Bank jako jeden z pierwszych na rynku w Polsce, wprowadza dodatkowo SwatchPAY dla wszystkich swoich użytkowników kart Visa - wczoraj podobne wdrożenie przeprowadził też PKO BP.