BLIK Level 0 to znaczne skrócenie i ułatwienie ścieżki zakupowej w Internecie. Użytkownicy opłacający zamówienie w sklepie, który korzysta z Cinkciarz Pay, zostają na jego stronie i nie muszą przechodzić do kolejnego serwisu. Wystarczy, że wprowadzą sześciocyfrowy kod BLIK.

Cinkciarz Pay udostępnia BLIK Level 0

Użytkownicy sklepów internetowych, korzystających z systemu płatności dla e-commerce Cinkciarz Pay, mają do dyspozycji szeroki wybór walut – oprócz złotych klienci mogą płacić w 26 innych walutach. Dzięki Cinkciarz Pay sklep może elastycznie przyjmować płatności w wybranej przez siebie walucie (np. w euro), jednocześnie dając kupującym możliwość płacenia w walucie ich karty lub konta bankowego, np. w dolarach.

Metody płatności dostępne obecnie w Cinkciarz Pay to m.in.: szybkie przelewy bankowe online, BLIK, karty (Visa, Mastercard, Diners Club i inne), PayPal, Apple Pay, Google Pay, Trustly, Skrill, Vipps, Rapid Transfer czy iDEAL.

Warto przypomnieć również o udostępnieniu przez Cinkciarz.pl nowej wersji karty wielowalutowej – główna nowość to możliwość udostępnienia jej rodzinie i pracownikom. Można zatem podzielić się saldem (np. z małżonkiem) czy kontrolować wydatki i ustawiać limity, co jest ważne choćby w przypadku kieszonkowego dla dziecka.